Ахметов не відпустить Луческу тренувати збірну України

Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що Мірча Луческу в жодному разі не поєднуватиме роботу в клубі та збірній України.

29 серпня в Інтернеті з'явилася інформація, що після відставки Мирона Маркевича з посади керманича збірної України Федерація футболу України вдруге звернеться до румунського фахівця Мірчі Луческу, щоб запропонувати йому готувати збірну до Євро-2012.

Однак генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що Мірча Луческу не поєднуватиме роботу в "Шахтарі" та збірній України. Палкін пояснив, що бос "гірників" Рінат Ахметов не погодиться, щоб Луческу поєднував дві посади.

"Я висловлю свою особисту думку. Спочатку була допущена стратегічна помилка, коли тренер суміщає дві посади, - говорить Палкін. - Не може так бути, що поки тренер знаходиться на клубній базі, у нього один начальник - президент клубу, а як тільки він базу покинув, у нього вже другий начальник - голова федерації. Рано чи пізно виникне конфлікт інтересів.

Для будь-якого тренера його клуб все одно залишиться на першому місці. Для збірної ж потрібен тренер, який буде конкретно займатися тільки збірною, не відволікаючись ні на що більше. Інакше толку не буде ні там, ні там. Тому наш президент не погодиться, щоб Луческу поєднував дві посади.

Свіжий практичний приклад - до доброго це не призводить ... По-моєму, набагато розумніше визначитися з незалежним головним тренером збірної, укласти з ним дворічний контракт, і нехай людина спокійно працює до чемпіонату Європи і показує результати. А так в голові у тренера завжди буде подвійність: не вийде в збірній, повернуся в клуб. А маючи одне місце роботи - у збірній, людина буде дорожити і посадою, і репутацією, і ім'ям", - підсумував Палкін.

Читайте також:

Калитвинцев: збірній України потрібні творці, а не ремісники

Калитвинцев запросив Реброва у збірну України

Чигринський: якби залежало від мене, я б залишився в "Барселоні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: