Ахметов: у Суркіса немає ні розуму, ні совісті

Рінат Ахметов поділився враженнями про призначення Мирона Маркевича головним тренером збірної України.

Президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов поділився враженнями про призначення Мирона Маркевича головним тренером збірної України.

- Головним тренером збірної України призначений Мирон Маркевич, тобто поєднання посади керманича клубу та збірної все-таки сталося...
- Що стосується поєднання, то я вже казав: це, можливо, не принесе користі ні збірної, ні клубу. Але можу сказати, що Мирон Богданович - гідний тренер, і "Металіст" показує яскравий, видовищний футбол, досягає високих результатів.

Що стосується пана Суркіса, то він продовжує непрофесійно виконувати свою роботу. Поки я не призначив тренера, я завжди сумніваюся. Але коли я вже прийняв рішення, то кажу, що мій тренер найкращий, що я в нього вірю і зроблю все для того, щоб всі наші конкуренти зазнали невдачі. Суркіс та Виконком ФФУ призначили головним тренером Маркевича. Це означає, що за великим рахунком треба було припинити розмови про те, кого вони хотіли б бачити на цій посаді.

Інакше Суркіс всім показує, що цього тренера не хотів і в нього не вірить. Це, м'яко кажучи, негарно і некоректно. На Суркісу лежить відповідальність за результат гри команди, тому що він призначає тренера. Ми всі сумніваємося, і до прийняття остаточного рішення у нас завжди є кілька кандидатів. Ми аналізуємо їх кращі і гірші сторони, ведемо переговорний процес. Але після прийняття рішення ми віримо в цього фахівця і віримо, що він зробить все можливе і неможливе для того, щоб команда добилася великих успіхів. А в цій ситуації все, м'яко кажучи, негарно і непрофесійно. Це говорить про те, що у Суркіса немає ні розуму, ні совісті. Я думаю, що Маркевич прийшов для того, щоб допомогти, а не для того, щоб його принижували публічно.

- Ви вірите в Маркевича?
- Це головний тренер національної команди, і я дуже хочу, щоб він домігся успіхів. Все, що буде залежати від "Шахтаря", ми зробимо. Коли тренера призначили - в нього потрібно вірити і йому потрібно допомогти, а не чинити на нього тиск. Якщо провести соцопитування серед футбольних вболівальників і запитати, чи вірять вони в Маркевича, то почнуться міркування "за" і "проти". Хтось буде вірити в нього, хтось стане в ньому сумніватися. Це нормально. Коли будь-який клуб призначає тренера, завжди є його прихильники і є ті, хто в ньому сумнівається.

Але я ще не бачив, щоб керівництво Федерації футболу, щойно призначивши тренера, приймалося підривати його авторитет в очах футболістів, уболівальників і таким чином чинити на нього психологічний тиск. Це негарно.

Я сьогодні прочитав, як прокоментував це Мирон Богданович. Хочу сказати, що якби він не дав коментар, то для мене це було б дивно. Я в нього повірив більше, ніж вчора. Якщо б він не прокоментував, не виключаю, що завтра за нього стали б призначати стартовий склад або ще щось. А так, за великим рахунком він сказав: "Я головний тренер національної команди. Ваше право мені вірити чи не вірити. Якщо ви мені вірите, то, будь ласка, займайтеся своєю справою і не втручатися в роботу тренерського штабу". Це коректно.

Читайте також:

Маркевич попросив Суркіса дуже ретельно підбирати слова

Суркіс: Луческу був готовий прийняти збірну України

Суркіс: я ніколи не втручаюся у визначення складу на гру збірної України

Суркіс платитиме Маркевичу 240 тисяч доларів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: