"Аль-Каїда" готує теракти на чемпіонаті світу з футболу

"Аль-Каїда" перетворить ЧС на пекло, завдавши ударів по країнах, які беруть участь у кампанії проти ісламу.

"Аль-Каїда" загрожує вчинити теракти в ході світового футбольного чемпіонату.

"Багато хто мріє поїхати на чемпіонат світу - гравці, тіфозі, глядачі. Але дехто прагне потрапити туди для здійснення теракту. До їх числа належать і джихадісти", - пише італійське видання Corriere della Sera.

На ісламістських сайтах з'явився свіжий випуск он-лайн журналу "Для тих, що мріє про рай", в якому коментатор Убада бін аль-Саміт кидає загрози світовому турніру. Хоча він каже, що не є рупором тих, хто планує здійснювати криваві акції, його висловлювання мають огидний запах провокації і спонукання.

Аль-саміт "грає" жорстко і говорить, що "Аль-Каїда" перетворить ЧС на пекло, завдавши ударів по країнах, які, на їхню думку, беруть участь у християнсько-сіоністській кампанії проти ісламу.

Таким чином, першою метою стане група С, в яку входять Великобританія, США, Нігерія та Словенія. І, за словами так званого коментатора, ідеальним матчем для атаки стане той, що відбудеться 12 червня між англійцями та американцями: "Бог дасть, будуть сотні жертв". Приціл бойовиків може зміститися на Німеччину, Францію, Італію - три держави, які направили свої війська проти "каїди": "Це право левів джихаду - дати їм відповідь".

Далі аль-Саміт продовжує провокаційні міркування, задаючи питання, чи готові служби безпеки до можливих ударів. Ісламіст докладно нагадує, до яких хитрощів в останні місяці вдавалися терористи: (невдалий) теракт проти саудівського принца Найефа за участю камікадзе, який заховав бомбу в анусі; дії нігерійця Фарука з його знаменитими трусами-бомбою; вбивство агентів ЦРУ йорданцем, який влився в їх ряди. Всі ці епізоди повинні, на думку аль-Саміта, підтвердити здатність "Аль-Каїди" обійти контрольні перевірки.

"Як оцінювати попередження горезвісного прихильника Усами? Це може бути просто медійний хід, а може бути прихований тактичний маневр, спрямований на те, щоб створити тиск на служби безпеки напередодні чемпіонату світу, а потім зробити атаку з іншого боку. Або ж це дійсно заклик для тих, хто мріє стати "мучеником", беручи до уваги сприятливі умови, які є в Південній Африці?" - йдеться у статті.

На території Африки діють численні регіональні рухи "каїди", в числі яких сомалійський "Шабаб" і єменська "Аль-Каїда". Місцеві бойовики - справжні професіонали терору: вони знають, як слід пересуватися, у них є бізнес для прикриття, вони використовують прозорість кордонів. Крім того, вони мають у своєму розпорядженні величезні кошти, накопичені від викупів за викрадених західних громадян.

Не варто забувати і про те, що в 1998 році "Аль-Каїда" планувала проведення серії терактів на ЧС у Франції. Дійсно, все вказує на існування "військової стежки", але так не хочеться, щоб слова аль-Саміта збулися, підсумовує автор на сторінках Corriere della Sera.

Читайте також:

Аль-Каїда погрожує терактами під час Чемпіонату світу з футболу в ПАР

Матчі чемпіонату світу з футболу будуть транслюватися у 3D форматі

Black Eyed Peas і Шакіра відкриють чемпіонат світу з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: