Алішер Усманов "заблокував" інших акціонерів "Арсенала"

Усманов збільшив свою частку акцій "Арсенала" з метою позбавити інших акціонерів можливості робити дії, які не збігаються з його інтересами.

Російський мільярдер Алішер Усманов днями збільшив свою частку в лондонському футбольному клубі "Арсенал", мовиться в прес-релізі компанії Red and White Holdings, що представляє інтереси Усманова і його ділового партнера Фархада Моширі. 

Скільки і у кого придбано акції, не уточнюється. Раніше Red and White Holdings контролювала 24,9% акцій, тепер його частка складає "понад 25%". 

Усманов заявив, що збільшив свою частку акцій з метою позбавити інших акціонерів можливості робити ті чи інші дії, які не збігаються з його намірами. 

Фізична або юридична особа, що володіє більш ніж 30% акцій "Арсеналу", отримує право зробити решті акціонерів офіційну пропозицію про продаж їх пакетів з метою встановлення повного контролю за клубом. 

У раді директорів "Арсенала", крім Red and White Holdings, представлено ще трьох крупних акціонерів: Девід Фішман (24,11%), Ніна Брейсуелл-сміт (15,9%) і Стен Кронке (12,4%). 

Раніше директора клубу домовилися не продавати один одному свої частки, принаймні, до квітня 2009 року. Проте Ніна Брейсуелл-сміт недавно вийшла з ради, і тепер може розпорядитися акціями на свій розсуд. 

Головними претендентами на покупку і, відповідно, контроль над "Арсеналом" є Усманов і американський мільйонер Стів Кронке. 

До речі, вчора російський журнал "Фінанс" опублікував дані про фінансові втрати, які понесли за останній рік російські мільярдери. Згідно цьому джерелу, Роман Абрамович за рік втратив більше 9 мільярдів доларів і на сьогоднішній день посідає 2-у строчку у рейтингу найбагатших росіян, маючи у своєму розпорядженні статок у 13,9 млрд. дол.  

Алішер Усманов тепер посідає 10-у строчку у рейтингу, піднявшись на 2 позиції з минулого року; але його статок за рік зменшився на 8,8 мільярдів доларів і складає тепер 4,5 млрд. дол. 

Читайте також:
Черновецький спростував купівлю ФК "Арсенал"
Абрамович виплатить Сколарі більше 20 млн. доларів
Арабський мільярдер викупить "Челсі" в Абрамовича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: