Алієв і надалі гратиме в "Динамо"

Півзахисник київського "Динамо" Олександр Алієв підписав зі своїм клубом новий контракт терміном на два роки.

Олександр Алієв
Sport.com.ua
Олександр Алієв
22-річний Олександр Алієв був у кроці від того, щоб залишити "Динамо", але прихід на посаду головного тренера Олега Лужного вселив в Алієва певні надії. 

"Я залишаюся в "Динамо". У понеділок я підписав із клубом новий 2-річний контракт, до кінця 2009 року. І готовий довести, що гідний того, щоб виступати за основну команду. 

З приходом нового тренера змінилися тренувальний процес і атмосфера всередині колективу. Ми стали більше уваги приділяти техніці і тактиці. Можливо, Олег Романович, граючи в лондонському "Арсеналі", перейняв якісь тренерські навички в Арсена Венгера

Нехай Лужний нікого не тренував до цього, але робота під керівництвом закордонних фахівців, безсумнівно, пригодиться йому в подальшій кар'єрі тренера. 

Що стосується мене, то розмови з Лужним про мої перспективи в першій команді не було. Та й як ми можемо розмовляти про перспективи, якщо Олег Романович поки що працює з приставкою "виконуючий обов'язки". 

Він підходить, цікавиться моїми фізичними кондиціями - не більше. Але я відчуваю довіру з його боку. На даному етапі це для мене найголовніше", - розповів Алієв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: