Алієв подав скаргу на "Локомотив"

Олександр Алієв подав скаргу на "Локомотив" у Об'єднану профспілку футболістів (ОПСФ).

Півзахисник московського "Локомотива" і збірної України Олександр Алієв подав скаргу на свою команду у Об'єднану профспілку футболістів (ОПСФ).

Алієв не згоден з накладеними на нього грошовими штрафами і просить ОПСФ втрутитися в ситуацію.

"Є проблеми з футболістами, частина яких подавала нам скарги на деякі порушення з боку нового керівництва "Локомотива". Зокрема, до нас звернувся Алієв, який не згоден з накладеними на нього штрафами. Зараз ми вивчаємо документи і готуємо лист до клубу", - розповів директор ОПСФ Олександр Зотов.

"Є питання по цих штрафах, і крім Олександра до нас звернулися інші гравці "Локомотива", імена яких я не буду називати, оскільки ми хочемо спочатку почути позицію керівництва клубу із цього питання.

Думаю, наступного тижня має настати розуміння, чи можна розмовляти з представниками "залізничників" мовою компромісів чи доведеться звертатися до Палати з вирішення спірних ситуацій", - додав Зотов.

Нагадаємо, що президент "Локомотива" Ольга Смородська оштрафувала Алієва у вересні на 30 тисяч євро. Формально Алієв був покараний за невелике запізнення на один із клубних заходів.

Чи були інші штрафні санкції по відношенню до Алієва, невідомо.

Читайте також:

Алієв вимагає в "Динамо" величезну зарплату

Сьомін: Алієв коштує грошей, які "Динамо" треба берегти

Алієв: мною цікавиться тільки "Динамо"

Суркіс: "Динамо" обійдеться без Алієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: