Алієв: в "Динамо" нічого не змінилося

Олександр Алієв поділився враженнями про свої перші робочі дні після повернення в київське "Динамо".

Півзахисник Олександр Алієв поділився враженнями про свої перші робочі дні після повернення в київське "Динамо".

Вирішивши всі побутові питання в Москві, Алієв в неділю приєднався до команди і приступив до тренувань під керівництвом Юрія Сьоміна.

"Хлопці зустріли мене привітно, тренування також проходять нормально. Я досить швидко включився в роботу. Якщо б у Москві нічого не робив, звісно, було б непросто. Але оскільки я працював, хоч і за індивідуальною програмою, форму підтримував на належному рівні. Звичайно, невелика втома відчувається, але я нормально її переношу", - відзначив Алієв.

"З тих пір, як я покинув команду, тут нічого не змінилося: ні на базі, ні в колективі. У Юрія Павловича був чудовий мікроклімат у команді - і коли я їхав, і тепер, коли повернувся", - додав півзахисник.

"Здавши квартиру і вирішивши всі побутові питання в Москві, я разом з сім'єю вже повністю перебрався до Києва. Поки живу у своїй квартирі на Оболоні, а потім буде видно. Вчора відзначили 8-е березня, вдень було тренування, а ввечері з дружиною, донькою та друзями посиділи за святковим столом в ресторані", - підсумував Алієв.

Читайте також:

Суркіс збільшив зарплату Алієву

"Динамо" заробило на Алієві 500 тисяч євро

Смородська: бажаю Алієву читати книги. Нехай почне з "Трьох мушкетерів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: