Алієв: я поїхав з "Динамо", щоб грати у футбол

Олександр Алієв вніс ясність щодо свого громадянства і розповів про відносини з керманичем "Динамо" Валерієм Газзаєвим.

25-річний півзахисник "Локомотива" Олександр Алієв, що лідирує у списку бомбардирів чемпіонату Росії, пролив світло на питання свого громадянства і розповів про робочі відносини з керманичем "Динамо" Валерієм Газзаєвим.

- Олександре, в Україні непокояться через питання вашого громадянства. Чи правда, що ви маєте намір зробити російський паспорт і відмовитися виступати за збірну України?
- Нічого не знаю про це. Чую тільки від вас, кореспондентів. Дзвоните, нагнітаєте пристрасті. А що я можу відповісти? Я - гравець збірної України. Хочу грати за цю команду. Ні про яке громадянство не думаю і не намагаюся щось змінювати. Чому ви не хочете цього зрозуміти?

- Усе почалося з інтерв'ю Юрія Сьоміна, вашого тренера в "Локомотиві". Він заявив, що питання прийняття Алієвим російського громадянства - справа кількох днів. І додав: і з російським паспортом ви зможете грати за Україну.
- То й запитайте в нього. Я ж нічого не знаю. Народився у Хабаровську, це Росія. Ні з Сьоміним, ні з президентом "Локо" Наумовим на цю тему не говорив.

- Із Мироном Маркевичем, головним тренером української збірної, знайомі?
- Так щоб близько - ні. Сподіваюся, зроблю це найближчим часом. Я ж гравець збірної України. Просто на зборах перетиналися з Мироном Богдановичем, віталися, питали, як справи, і все.

- Ви ніколи не приховували невдоволення методами роботи нинішнього тренера "Динамо" Валерія Газзаєва. Що дратувало найбільше?
- Тренування. Щодня одні й ті ж вправи. Не граємо у квадрат, немає ігрових серій. Хочеш залишитися після тренування - Газзаєв не дозволяє. Кричить, щоб усі йшли з поля. Але я підкреслюю: конфліктів у мене з Газзаєвим не було. Ну, не підходжу я під його модель гри. Буває. Я просто поїхав, щоб грати у футбол. У мене сім'я, маленька донька. Хочу, щоб вона бачила, як тато грає, і раділа за мене. Так що припиніть розмови про конфлікт Алієв - Газзаєв. Не було його.

Читайте також:

Алієв очолив бомбардирську гонку чемпіонату Росії

Алієв: збірна України важливіша за російський паспорт

Президент "Локомотива": Алієв ніколи не відмовиться від збірної України

Алієв: Газзаєв з Кавказу і цим усе сказано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: