Алієв: якщо "Динамо" буду потрібен, то я повернуся

Олександр Алієв знову заявив, що готовий повернутися в "Динамо", якщо буде потрібен команді.

Півзахисник збірної України і московського "Локомотива" Олександр Алієв розповів, де збирається святкувати Новий рік і знову заявив, що готовий повернутися в "Динамо", якщо буде потрібен команді.

- Довго плануєте пробути в Україні (Алієв в Києві, де лікується від ангіни - прим.ред.)?
- Підлікуюся десь до 28 грудня, а потім полечу до Фінляндії зустрічати Новий рік.

- Випадково, не разом з Селезньовим?
- Випадково з ним.

- В "Локомотиві" пояснили, чому перервану відпустку передбачено тільки російськомовним гравцям, у той час як інші футболісти спокійно засмагають і приєднаються до решти тільки перед вильотом на збори?
- На зборах команди, коли нам представляли нового тренера, я піднімав це питання. Президент відповіла лаконічно: "Я так вирішила". Продовжувати розмову вже не було сенсу.

- Незвично працювати без Юрія Сьоміна?
- Нічого не поробиш, життя ж на цьому не закінчилося. Адже я футболіст, тому повинен бути готовий до будь-яких змін. У тому числі і в тренерському штабі. Мені доводилося звикати вже до багатьох тренерів, які були після Павла Яковенка. Звичайно, не буду приховувати, що мені стало сумно, коли дізнався, що Юрій Павлович йде.

- З перших днів помітили різницю в роботі Юрія Красножана та Юрія Сьоміна?
- Після двох тренувань складно робити такі висновки. Адже я толком і не працював з новим тренером.

- З поверненням Юрія Сьоміна в "Динамо" скрізь тільки і обговорюють перспективу Алієва. Президент "Локомотива" Ольга Смородська коментує ситуацію приблизно так: Я знаю, що Алієв хоче піти, але з цим питанням ніхто до мене не підходив. Можливо, варто відверто поговорити з президентом?
- Не думаю, що я повинен до когось йти і про щось просити. Якщо київське "Динамо" вирішить, що я потрібен команді, я буду не проти повернутися.

- Тільки тому, що киян знову очолив Юрій Сьомін?
- Хочу працювати з цим тренером, яким би клубом він не керував. Бажаю, щоб здоров'я йому дозволило займатися своєю справою ще багато років. Зараз у мене контракт з "Локомотивом", і я зобов'язаний його виконувати. Але повторюся, якщо клуби домовляться між собою, я з величезним задоволенням повернуся до Києва. А вмовляти когось відпустити мене з "Локомотива" я не збираюся.

- Чи допускаєте думку, що своїми висловлюваннями ви можете роздратувати Смородську, і розвиток подій піде за незручним для вас сценарієм: "Локомотив" виплатить "Динамо" 4 мільйони, а потім різко підніме на вас ціну?
- Платити чи не платити - це особиста справа президента. Якщо керівництво вирішить погасити свій борг, то не думаю, що це буде зроблено принципово, щоб комусь щось довести. Моя справа на даний момент виходити на поле і грати. Упевнений, що надалі клуби прийдуть до такого рішення, від якого буде добре і "Динамо", і "Локомотиву".

- Навряд чи залізничники залишаться у виграші, якщо ви залишите клуб.
- Я не вважаю себе незамінним.

- За менталітетом "Динамо" і "Локомотив" - різні команди?
- Кияни завжди ставлять перед собою найвищі цілі, до яких прагнуть всі: від президента до футболістів. Навіть коли у нас щось не виходило, керівник клубу завжди підбадьорить, знайде потрібні слова. У важкі моменти, коли "Динамо" сильно критикувала преса, Юрій Сьомін і Ігор Суркіс просили гравців продовжувати спокійно працювати. Така підтримка дуже важлива для хлопців, особливо, коли з різних причин гра не складається. А в "Локомотиві", мені здалося, завдання виграти чемпіонат цікавило тільки футболістів і тренера. У цьому, напевно, і є різниця між клубами.

- Чи вважаєте відставку Юрія Сьоміна несправедливою?
- Дуже прикро, що з Юрієм Паличем вчинили таким чином, вважаю, непорядно. Знаю, що мої нинішні одноклубники поділяють таку ж думку. Людину просто виставили з клубу, який він відродив, в який вклав душу. Адже, не секрет, що завдяки цьому тренерові команда з одинадцятого місця піднялася в зону єврокубків. Не розумію, за що можна його звинувачувати.

- Не боїтеся, що подібними висловлюваннями можете спровокувати конфлікт з керівництвом "Локомотива"?
- Чому я повинен чогось боятися? Кажу те, що думаю. Я ж нікого не принизив і не образив.

Читайте також:

Алієв: чемпіонат України наближається до російського

Суркіс готовий на нову революцію в "Динамо"

Сьомін: Газзаєв і Лужний залишили гарний спадок в "Динамо"

Суркіс розповів про новий стадіон "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: