Алієв: з прірви мене витягла моя дружина

Відверте інтерв'ю півзахисника московського "Локомотива" про своє минуле і нинішнє життя поза футболом.

Олександр Алієв
sovsport.ru
Олександр Алієв
Відверте інтерв'ю півзахисника "Локомотива" і збірної України Олександра Алієва про своє минуле і нинішнє життя поза футболом.

СЛАВА БОГУ, Я ВЧАСНО ЗУПИНИВСЯ

- Багато причому дуже шанованих в футбольному світі людей свого часу навішали на тебе купу ярликів. Мовляв, характер у тебе нестерпний і працювати з тобою абсолютно не можливо. Як вважаєш, чому так сталося?
- (Посміхається) Я не можу сказати про себе, що я поганий. Так, у мене була бурхлива молодість: здійснював необдумані вчинки. З тренерами лаявся, з команди виганяли - понесло, як то кажуть. Я всі ці гріхи за собою визнаю. Багато в чому тоді був не правий, і звинувачую тільки себе в тому, що трапилося. У той період футболу приділяв мало часу. На першому місці були гулянки, дискотеки, різні тусовки.

Але, слава богу, я вчасно зупинився, став розсудливим. Став абсолютно іншою людиною. Відбулася переоцінка цінностей, і на чолі всього встав футбол, сім'я, моє майбутнє, моя кар'єра. І я не думаю, що ось зараз хтось може сказати, що Саша Алієв поганий або ще якийсь. Але, погодьтеся, мало хто по молодості зовсім не припускається помилок. Як то кажуть: хто не помиляється, той нічого не робить. Я вже давно всім довів, що люди змінюються - і це залежить тільки від них самих.

- Не сумуєш за минулим лихим життя?
- Ні. Була молодість, потрібно було встигнути погуляти. Я нагулявся!

- Як відомо, успіх, слава і гроші змінюють людей...
- Безумовно, це важке випробування для всіх людей, хто пройшов або проходить через це. Славу добувати дуже не просто. Звісно, коли ти знаменитий, тебе впізнають - це лестить, від цього приємно всередині. Головне при цьому не втратити голову. Я спочатку її втратив. Я ще раз повторю, що головне вчасно зупинитися.

А далі розставити пріоритети, що для тебе важливіше: бути успішним, багатим і знаменитим, або невдахою і нікчемним людиною. Адже по поганій доріжці дуже багато хороших спортсменів пішли. І не всі, на жаль, з неї зійшли. Вибір за тобою і особисто я вибрав перший варіант. Завжди потрібно розуміти, що всі ми смертні, всі дихаємо одним повітрям. Не можна дивитися на інших людей зверхньо ким би ти не був. Особисто я з усіма людьми завжди нарівні. У мене немає корони на голові.

- Ти представник нового, молодого покоління футболістів. А з якими проблемами, по-твоєму, зіткнуться поки ще честолюбні дублери, які тільки стукають в двері основного складу?
- Я думаю з тими ж самими, що були в мене по молодості. Коли тебе беруть в першу команду і дають пристойну зарплату, тебе починає нести. Футбол іде на другий план, а це може бути з сумними наслідками. Хтось вчасно зупиняється, хтось ні.

- А що тебе змусило зупинитися?
- Знайомство з майбутньою дружиною Танею.

- Розкажи, як і де ви познайомилися?
- У Києві. Ми з Тьомою Мілевським сиділи в японському ресторані. Він був знайомий з Танею і запропонував їй скласти нам компанію. Ми сиділи, спілкувалися, вона навіть не знала, що я теж футболіст. Таня якось одразу мені сподобалася, з нею було цікаво розмовляти. Я відразу не зважився взяти у неї номер телефону, дізнався його пізніше. Набрав Таню, чим дуже здивував її. Проговорили ми в результаті п'ять годин. О другій ночі я їй подзвонив, а о восьмій годині ранку ми попрощалися.

- Логічно припустити, що після такого романтичного початку незабаром послідувало весілля.
- Ну не відразу. Ми ж спочатку три роки жили разом, за цей час пізнали один одного, з'явилася повна довіра. Хочу сказати, що Таня була зі мною не тільки в радості, а й пережила всі мої падіння. Коли мені було важко, погано, коли мене виганяли з "Динамо" - вона завжди давала ту підтримку, яка мені була необхідна в той момент. Багато в чому завдяки моїй дружині я прогресую, стаю знаменитою людиною. А рішення скріпити наші відносини узами шлюбу стало обопільним. Сіли, поговорили, і вирішили розписатися.

- У вас було гарне весілля?
- Ні, ніяких святкових торжеств і церемоній не було. Ми просто пішли до ЗАГСу і розписалися. Але при цьому примудрилися запізнитися до початку реєстрації. Вона була призначена на 18 годину, але ми потрапили в пробку і приїхали на 20 хвилин пізніше. Таня розплакалася, думала, не встигли! Але нам пішли на зустріч і ми в підсумку розписалися. Після чого поїхали відзначати цю подію в ресторан, де були присутні тільки родичі й найближчі друзі.

- Як вважаєш, через певну кількість разом прожитих років любов проходить або переростає у щось інше?
- Можу сказати по собі. У нас вже більше ніж любов. У нас спільна любов до нашої дитини, будинку, життя. Те, що в мене зараз є сім'я, дитина, успішна кар'єра, цим я зобов'язаний і за це вдячний Тані.

- Як ти можеш охарактеризувати свою другу половинку?
- Таня у мене дуже щира, порядна, начитана, добра... Можу нескінченно перераховувати її кращі якості. Загалом, найкраща на світі!

- А які якості найбільше цінуєш у жінках?
- Найголовніше це щирість і порядність.

- Як, по-твоєму, повинна виглядати сексуальна дівчина?
- (Сміється.) Як секретарка.... Білий верх, чорний низ і каблуки.

- Що ніколи не дозволиш надіти дружині?
- Прозорі речі, що оголюють місця, які повинен бачити тільки я!

- А якщо інша дівчина буде одягнена так?
- Подивитися можу, але для мене існує одна лише жінка - моя дружина Таня. А якщо дівчина одягається відверто, вона просто намагається привернути увагу оточуючих. На мій погляд, це вульгарно. Нормальна дівчина так не одягнеться.

- На чому пересувається подружжя Алієвих?
- У мене "мерседес", у дружини БМВ.

НЕ ПРОБАЧУ ЖІНЦІ ЗРАДУ

- Що тебе може відштовхнути у спілкуванні з людьми?
- Брехня.

- Чого ти ніколи не пробачиш в житті?
- Жінці - зраду, а взагалі зраду і брехню. Цих речей нікому не зможу пробачити.

- Виходить, ти злопам'ятний?
- Складно сказати... Можу довго пам'ятати щось, а можу і швидко забути.

- Ти мстивий?
- Ні, абсолютно.

- У тебе є принципи, від яких ти ніколи не відвернешся?
- Я ніколи не пересплю з жінкою свого друга.

- Розстав пріоритети: свобода, сім'я, гроші, кар'єра.
- На першому місці, звичайно, сім'я, потім кар'єра і свобода.

- А гроші, виходить, тебе не цікавлять?
- А що гроші? Їх треба заробляти і витрачати.

- Любиш витрачати?
- Так, на подарунки дружині і дітям.

- Ну, тоді скажи, який найдорожчий подарунок ти дарував Тані?
- Ну, це і автомобілі та годинники, різні прикраси, та багато чого.

- А отримував?
- Найдорожчий подарунок, це моя дитина. Спасибі дружині!

- Скільки років дочці?
- Аліні скоро виповниться рік.

Олександр Алієв
sovsport.ru
Олександр Алієв
НА ПОЛЕ ВИХОДЖУ ТІЛЬКИ З ЛІВОЇ НОГИ

- У Москві вже освоївся?
- Так.

- Зміг би після закінчення кар'єри залишитися жити тут?
- Складно відповісти. Життя футболіста таке: тут пограв, там пограв. Сказати однозначно, де проведеш наступний сезон неможливо - все може змінитися, відразу. Час покаже, але в Москві нам подобається.

- Вільні вечора удома проводиш?
- Якщо я не на виїзді і не на базі, то звичайно, вдома з родиною. Іноді ми ходимо в ресторан, театр, кіно. Я не прив'язаний до якогось конкретного місця в плані відпочинку.

- Як вважаєш за краще відпочивати у відпустці?
- Їду з сім'єю в теплі краї. Я люблю полежати на березі моря або океану. З активного відпочинку мені подобається дайвінг, намагаюся зайнятися їм у кожній поїздці.

- Яка найбільша глибина, на яку опускався?
- 20 метрів.

- Як борешся зі стресом?
- Стрес у мене буває вкрай рідко, але якщо він трапляється, то недовго можу побути на самоті. Подумати, щоб щось для себе зрозуміти, зробити висновки. Але проходить буквально година, і я повертаюся до звичного способу життя.

- Ти завжди хотів стати футболістом?
- Загалом, так. Мене ще батько з малих років почав тренувати. У школі я не вчився, окрім футболу нічого не вмію.

- У прикмети віриш?
- Так, перед сном завжди молюся. І на поле виходжу завжди з лівої ноги.

- А якщо чорна кішка перебіжить дорогу тобі?
- Мені завжди говорили, якщо кішка перебігає дорогу то, потрібно йти п'ятами назад.

- Який для тебе ідеальний день?
- Це коли я прокидаюся в гарному настрої, у "Локомотива" цього дня гра, і ми виграємо.

- А ідеальна старість?
- Про неї поки рано думати, але мені б хотілося заробити великих грошей, добитися такої слави, щоб навіть коли закінчу з футболом, люди пам'ятали і говорили про мене. Тобто, залишити свій слід в історії футболу. Ну і хочу провести старість поруч з сім'єю.

- За що ти любиш життя? І що тебе робить у ньому щасливим?
- За все люблю. У мене є сім'я, улюблене заняття, друзі. А щасливим мене роблять мої близькі.

Читайте також:

"Локомотив" оштрафував Алієва на 30 тисяч євро

Алієв: я був найлютішим ворогом Газзаєва

Алієв: мріяв про "Спартак", а опинився в "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: