Алієв зробить все можливе, щоб Сьомін залишився тренером "Локомотива"

Лідер московського "Локомотива" Олександр Алієв виступив у захист головного тренера "залізничників" Юрія Сьоміна.

У важкий для московського "Локомотива" час лідер "залізничників" Олександр Алієв підтримав Юрія Сьоміна, відкрито заявивши, що він проти зміни головного тренера.

- У всіх бувають у житті чорні смуги. Буває, що щось робиш, стараєшся з усіх сил, але нічого не виходить. Є враження, що саме в таку смугу потрапив зараз "Локомотив".
- Так, мабуть, наш колектив зараз дійсно переживає таку чорну смугу. Ми й справді робимо все можливе, щоб з неї вийти, але, як бачите, не виходить. Я думаю, в подальшому це все пройде. Буде набагато краще, ніж зараз.

- Тобто надії все-таки ні ви, ні команда не втрачаєте?
- Звичайно, не можна опускати руки. Це життя. Ви бачите, яка склалася ситуація - ми на спаді. Можна сказати, програли все - Кубок, чемпіонат Росії, Лігу Європи, все підряд! Але саме головне все-таки - не опускати руки. Є цілі, треба до них йти.

Найголовніше, виходити з такої ситуації всім разом. Не можна кудись "провалюватися", йти в себе, просто потрібно робити якісь обдумані висновки, виходити і працювати ще більше.

- Зараз у пресі можна зустріти висловлювання про те, що команда просто зламана. Чи правда це?
- Вона не зломлена, але, звичайно, ми б хотіли бачити кращий результат. Так, всі говорять про те, що ми не виграємо, що в нас нічого не виходить. Але ми дуже сильно намагаємося, і можу вам сказати за всю команду: всі дуже хочуть відчути смак перемоги. Як тільки це станеться, гра піде. Немає такого, щоб хтось не намагався чи мало хотів змінити ситуацію. Поки чогось не вистачає, щось не клеїться.

- А що саме не виходить?
- Якісь ігрові моменти не виходять. Також тисне й великий тягар відповідальності, адже на даний момент немає результату. Як кажуть, усі хочуть як краще, а виходить як завжди.

- На ваш погляд, що крім, зрозуміло, перемог може допомогти в цій нелегкій ситуації? Що взагалі в таких випадках потрібно робити, щоб не зламатися?
- У нас дуже гарний колектив. Найголовніше - бути разом. Ось зараз багато пишуть про те, що тренера хочуть поміняти. Я не вірю і ніколи не повірю в те, що потрібно це зробити. Я дуже хочу, щоб Юрій Павлович завжди був з нами і щоб весь тренерський штаб був з нами. Ми всі разом влізли в цю ситуацію і повинні так само разом з неї вилізти. Не можна звинувачувати одного тільки тренера, говорити, що він у всьому винен. Винні ми - і тренер, і гравці.

- Зараз тільки і говорять про можливу відставку Юрія Сьоміна. А ви практично робите публічну заяву про те, що не хочете, щоб тренера змінювали.
- Я думаю, зміна тренера - не вихід з положення. Юрій Павлович - хороший фахівець. Можна сказати, цю команду зробив саме він. Я маю на увазі, що він зробив "Локомотив" чемпіоном, володарем Кубка Росії. Не можна на нього спускати всіх собак, розумієте? Ще раз повторюю - ми всі винуваті. Я проти того, щоб міняли головного тренера. Я хочу працювати з цим тренером і з цією командою домагатися великих успіхів.

- На ваш погляд, чому в наш час при перших же невдачах у всьому звинувачують керманича команди? Адже це не тільки Сьоміна стосується, але і тренерів "Спартака", "Динамо".
- Такий менталітет. Потрібно розуміти, що головний тренер не виходить на поле. Я бачу, як Павлович і весь тренерський штаб переживають, бачу, як на Сьоміна тиснуть всі ці розмови про відставку. Він цей клуб піднімав, зробив його відомим у Європі, а тепер опинився в усьому винен.

У всіх команд бувають спади. І у "Реала" він був. Всі вибираються! Труднощі тільки загартовують команду. У нас зараз чорна смуга. Але чи буде краще, якщо прийде новий головний тренер? Може, ми опинимося ще нижче у турнірній таблиці?

- Для керівника, можливо, простіше поміняти одного тренера, ніж одинадцять чоловік на полі?
- Ну звикли ж говорити, що якщо команда виступає погано, значить, винен тренер. Сьомін нам тільки допомагає, підказує, хоче, щоб ми вигравали і домагалися успіхів. Йому не хочеться, щоб про нього та його футболістів говорили погано.

- Тим більше, якщо судити з поведінки уболівальників, судячи з банерів, цілком очевидно, що вони проти відходу Сьоміна.
- Звичайно, проти. Я дуже вдячний нашим уболівальникам за те, що вони приходять і підтримують нас у таку важку хвилину. Вони розуміють, що значить Юрій Павлович Сьомін для "Локомотива". Знають, що він зробив цю команду з нуля. Вони були раді, коли Сьомін повернувся до клубу. Я зі свого боку зроблю все можливе для того, щоб тренер залишився на своєму посту.

- На ваш погляд, чи можна зараз говорити про конфлікт тренера і президента "Локомотива"?
- Я не знаю. Ніколи не чув про це, це їхні справи, до яких я не маю відношення. Вважаю, вони самі розберуться. Але не думаю, що існує якийсь конфлікт.

Читайте також:

Сьомін і Рійкаард є основними кандидатами у "Дніпро"

Міліція захистила Алієва від фанатів "Локомотива" (відео)

Воронін розгромив Алієва у чемпіонаті Росії (відео)

Бразильський футболіст потіснив Алієва у бомбардирській гонці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: