Алонсо і Піке залишаються в Renault

Іспанець Фернандо Алонсо подовжив контракт з командою ING Renault F1 до 2010 року, контакт з Нельсіньо Піке діятиме до кінця 2009 року.

Піке, Бріаторе, Алонсо
F1News
Нельсіньо Піке, Флавіо Бріаторе та Фернандо Алонсо
Команда "Формули-1" ING Renault F1 підтвердила склад на сезон 2009 року. Фернандо Алонсо і Нельсіньо Піке залишаються, причому іспанець продовжив контракт до кінця сезону 2010 року, а контракт з бразильцем підтверджений тільки на 2009 рік.

Флавіо Бріаторе: "Ми щасливі оголосити про продовження контракту з Алонсо і Піке на наступний сезон. Це сильна пара пілотів, і я упевнений у тому, що перевірений сплав молодості і досвіду допоможе добитися серйозного прогресу наступного року".

Фернандо Алонсо: "По ходу сезону я неодноразово говорив про те, що Renault – перша у списку команд, за які я хотів би виступати. Я щасливий з ними працювати. ING Renault F1 – згуртована команда з менталітетом переможців, а затишна і тепла атмосфера сприяють плідній роботі.

Після складного початку сезону ми змогли впоратися з труднощами, стабільно прогресували, а перемоги у Сінгапурі і Японії, як і друге місце в Бразилії, довели, наскільки конкурентноздатною може бути ця команда".

Нельсіньо Піке: "Я радий можливості провести другий сезон у складі ING Renault F1. Рік вийшов складним, проте в дебютному сезоні я багато чому навчився і використовуватиму цей досвід в 2009 році. Я хочу подякувати команді за підтримку і надану довіру. 

Я схвильований новими перспективами і сподіваюся добитися максимального прогресу цією зимою, щоб у якнайкращій формі підійти до початку сезону".

Залиште свій коментар

Наступна публікація