Алонсо з McLaren не по дорозі

В п'ятницю прес-служба команди "Формули-1" McLaren офіційно повідомила про розрив контракту з іспанцем Фернандо Алонсо.

Фернандо Алонсо
Фернандо Алонсо залишив команду McLaren.
Дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо наступного року не виступатиме за McLaren. У п'ятницю сторони домовилися розірвати контракт, причому гонщику не доведеться платити своїй колишній команді відступні. 

"Срібні стріли" вже підтвердили дострокове розірвання контракту з Фернандо Алонсо, оприлюднивши офіційну заяву: 

"За підсумками зустрічі між Фернандо Алонсо і McLaren вирішено, що оптимальним варіантом на користь обох сторін стане розірвання контракту. 

Дотепер ми не вели переговорів із цього приводу, вважаючи, що вони можуть позначитися на боротьбі за титул. Але зараз обидві сторони згодилися з тим, що ухвалене вірне рішення". 

Бос McLaren Рон Денніс

"Всі співробітники команди, наші іспанські партнери - Banco Santander і Mutua Madrilena - і представники титульного спонсора - компанії Vodafone, бажають Фернандо успіхів в майбутній кар'єрі. 

Фернандо - відмінний гонщик, але в McLaren він свого місця не знайшов, і на минулій зустрічі ми не знайшли шляху для продовження співпраці. 

Всі ми вважаємо ухвалене рішення оптимальним, тепер команда зосередиться на підготовці до чемпіонату світу 2008 року". 

Фернандо Алонсо: 

"Я з дитячих років мріяв виступати за McLaren, але в житті не все і не завжди виходить. Я продовжую вважати, що McLaren - велика команда, по ходу сезону у нас були успіхи і невдачі і, це не секрет, я ніколи не відчував себе тут, як вдома. 

Ходило багато чуток про фаворитизм в McLaren, але це не так - у нас дійсно були рівні шанси на перемогу. Тепер сторони можуть зосередиться на підготовці до нового сезону, в якому я бажаю успіхів команді, компаніям Vodafone, Banco Santander, Mutua Madrilena, і іншим партнерам".

ВідеоАлонсо залишив McLaren

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: