Американського фігуриста назвали геєм у прямому ефірі

Французькі коментатори дозволили собі образливі висловлювання на адресу 23-річного 3-разового чемпіона США.

На Олімпіаді розгорівся сексуальний скандал. Американський фігурист Джонні Вейр висловив обурення коментаторами франкомовного телеканалу RDS, які у прямому ефірі назвали його геєм.

Під час виступу Вейра на олімпійському турнірі коментатори Клод Майо та Ален Голдберг дозволили собі образливі висловлювання на адресу 23-річного 3-разового чемпіона США.

"Це може прозвучати не дуже коректно - сказав Майо. - Але як ви думаєте, чи не дорахувався він очок через епатажний костюм і пластичні рухи?". Голдберг відповів, що жіночний стиль Вейра погано впливає на популярність фігурного катання: "Люди думають, що всі хлопчики, які займаються фігурним катанням, в кінцевому підсумку перетворюються в таких, як Вейр. Він подає поганий приклад".

Більше того, один з коментаторів заявив, що потрібно змусити Вейра пройти тест на визначення статі.

Коментатори пізніше визнали свою помилку і вибачилися, але не в ефірі телеканалу.

В той же час, консиліум лесбіянок і геїв Квебека зажадав публічних вибачень від коментаторів і засновників каналу у зв'язку з "гомофобним" і "образливим" ставленням до спортсмена.

Сам Вейр наполегливо уникає питань про його сексуальну орієнтацію і заявив, що це частина його особистого житті і вона ніяк не пов'язана з його досягненнями, як спортсмена.

Читайте також:

Україна провалила змагання зі фрістайлу на Олімпіаді

Дворазова олімпійська чемпіонка: з нами поводяться гірше, ніж зі свинями

Український біатлоніст: жах, що я можу ще сказати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: