Анатолій Тимощук - перші враження про "Баварію"

Після першого тренування у складі мюнхенської "Баварії" Анатолій Тимощук поділився враженнями від німецького суперклубу.

- Анатолію, які ваші перші враження про "Баварію", про перше тренування?
- Звичайно, все по-новому для мене – новий тренер, нові партнери. Тренування носило інтенсивний характер і пройшло дуже цікаво.

- Спочатку заняття було заплановано на 10:30, але в підсумку почалося з 45 - хвилинним запізненням. У чому була причина затримки?
- У нас були невеликі збори команди. Представили тренера і нових гравців.

- Як вас прийняли в новому колективі?
- Ми нормально поспілкувались. Звичайно, на перших порах я більше спілкувався з Івіцою Олічем, який володіє російською мовою. Поговорили трохи з Марком ван Боммелем, та й інші хлопці досить відкриті у спілкуванні.

- Перед початком тренування ван Галь привітався з вами, і ви перекинулися кількома пропозиціями. Якщо не секрет, що обговорювали?
- Просто до тренування у нас не було можливості поспілкуватися віч-на-віч, а коли підійшли фотографуватися, то трохи поговорили вже на полі, представилися один одному, поговорили в цілому про ситуацію, адже нам належить спільна робота і боротьба за результат.

- У вас було мало часу на відпочинок, вдалося за такий короткий час відновитися?
- Звичайно, хотілося б побільше відпочити, але так вже сталося, що було всього два тижні, один з яких пішов на збір речей та підготовку до переїзду. Тиждень відпочили з дружиною Надією в Італії, на Капрі. Малувато, але проблем з цим немає, і я вже готовий до тренувального процесу.

- Вдалося там хоч трохи відволіктися, або ночами снилися ван Галь з Хеннесом?
- Ні, ні. Це ж нормальна футбольна ситуація, коли гравець змінює клуб. Я прийшов у легендарний клуб, клуб з великими амбіціями, який прагне домогтися максимального результату в будь-якому турнірі.

- Цілі у "Баварії" високі. Чи вдасться їх досягти в цьому сезоні?
- Все можливо, у "Баварії" хороший підбір гравців, хороші виконавці. Багато що залежить від того, наскільки кожен гравець буде готовий ментально. Час покаже, зараз рано говорити про це. Але те, що команда буде прогресувати і покаже гарний футбол, я впевнений.

- Те, що в команді буде голландський тренер, після роботи з Адвокаатом, представником тієї ж тренерської школи, для вас важливо?
- Тренувальний процес все одно відрізняється. Співпадає, мабуть, підхід до спілкування, дисципліни, а до цього я вже звик.

- У перші дні в Мюнхені у вас буде багато клопоту, крім тренувань потрібно шукати житло, вирішувати інші побутові проблеми...
- От сьогодні поїду дивитися будинок. Хочеться, звичайно, вирішити всі ці проблеми скоріше і освоїтися тут, щоб почувати себе більш комфортно. Потрібно не тільки знайти житло, а й вчителя німецької. Я вчив цю мову в школі, але тих знань замало для вільного спілкування з партнерами по команді, журналістами, уболівальниками.

- Є якісь критерії, за якими Ви будете шукати дім?
- Та ні особливих. Просто є багато різних пропозицій у різних місцях міста. Поки не вирішили, купувати чи будинок або знімати. Розглянемо всі варіанти, і що сподобається, то й виберемо, щоб почувати себе комфортно. За той час поки будемо тренуватися в Мюнхені, як раз буде можливість поїздити, все побачити і прийняти рішення.

- Кажуть, привезете з собою свого кухаря і масажиста?
- Так, хочу привезти людей, з якими працював в останній рік і в Пітері. Приїде і мій особистий асистент. Поки що, правда, потрібно ще оформити для них всі необхідні документи.

- Ви вже знайомі з правилами поведінки гравців "Баварії" - наприклад, з тим, що не можна без дозволу їхати далеко від Мюнхена?
- Поки що ні ще. Я думаю, що нічого страшного в цих правилах нема, а якщо є певний порядок, треба його дотримуватися.

- Вас не бентежить, що вже в липні, в підготовчий період "Баварія" проведе досить багато контрольних ігор?
- Навпаки, це добре. І новим гравцям легше адаптуватися через ігри та завжди легше набирати форму, коли ти граєш. Та й тренувальний процес тоді легше переноситься.

- Те, що у вас було мало часу на відпочинок не позначиться найближчим часом?
- Я не думаю про це, за багато років я вже звик до роботи і до навантажень. Я вже готовий до того, щоб повністю включитися в роботу на благо команди.

Читайте також:

Тимощук отримав в "Баварії" дві четвірки

Анатолий Тимощук: карьеру закончу в Донецке или Питере

Тимощук: головне, що Україна взяла 4 очки в 2 матчах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: