Анатолій Тимощук порівняв себе з Бараком Обамою

На зборі в Дубаї капітан "Зеніта" Анатолій Тимощук підтвердив те, що він залишається в команді як мінімум до літа.

В інтерв'ю газеті "Спорт-Экспресс" український футболіст Анатолій Тимощук сказав, що число "чотири" є щасливим для нього:

"У "Шахтарі" я грав під четвіркою, але в "Зеніті" вона виявився зайнятою. Тоді до донецької цифри додалася пітерська – і вийшов мій нинішній ігровий номер, який був і, сподіваюся, залишається щасливим. Як і число чотири саме по собі". 

Коли капітана "Зеніта" спитали, чи дивився він церемонію інавгурації президента США Барака Обами, футболіст одразу зрозумів, на що йому натякають. Адже, новий президент США став 44-м за ліком главою країни. 

Тимощук ще раз підтвердив, що до літа залишиться в пітерській команді: "Зараз точно можу сказати тільки те, що до нинішнього літа, тобто до відкриття наступного трансферного вікна, я – гравець "Зеніта". Є певні інтереси мого нинішнього клубу, є певний інтерес до мене з боку інших європейських команд, називати які зараз не актуально. Усе залежитиме від того, наскільки настирливо ці клуби вестимуть переговори". 

"Вважаю, що, будучи професіоналом, потрібно поважати будь-який клуб, в якому ти працюєш. При цьому головне полягає у тому, що кожен гравець в першу чергу повинен підпорядковувати свої інтереси інтересам команди. У плані ігрової дисципліни. А потім вже думати про себе", – розповів Тимощук. 

"Мене в "Зеніті" усе влаштовує. Тут дуже хороший колектив, відмінні уболівальники, підібралася прекрасна команда, яка працює під керівництвом одного з кращих фахівців в Європі, – признався Тимощук. 

Читайте також:
Тимощук залишиться в "Зеніті" до літа
"Баварія" чекає відповіді від Тимощука

Інавгурація Обами пройшла "під фанеру"

Залиште свій коментар