Андорра відмовилася грати з Україною в Барселоні

Українській федерації не вдалося домовитися зі своїми андоррськими колегами про проведення матчу в Барселоні.

У вівторок вранці збірна України відправилася на останній поєдинок у відбірковій групі на чемпіонат світу-2010. На "десерт" у Олексія Михайличенка – аутсайдер, команда Андорри.

Андорра – маленька держава з населенням у 84 тисяч жителів, розташована на східних схилах Піренейських гір між Францією та Іспанією, однак аеропорту в цій країні немає.

Так що до місця матчу наша збірна добиратиметься через іспанську Барселону.

Уже кілька днів тому в Андорру виїхав генеральний менеджер збірної Олег Тарадай, який узгоджує всі умови щодо перебування українців у цій країні.

У нашої збірної, до речі, була можливість зіграти з Андорри і в Барселоні (187 км від Андорри). Принаймні такий варіант був реальний: у столиці Каталонії Андорра приймала збірну Англії.

На жаль, нашій федерації не вдалося домовитися зі своїми андоррськими колегами про проведення матчу в Барселоні. Віце-президент ФФУ Володимир Лашкул розповів, що переговори з цього приводу з федерацією футболу Андорри почалися ще в травні. Але в результаті тривалої переписки Україна отримала відмову. А ФІФА в таких випадках в ситуацію не втручається, надаючи право вирішувати такі питання самим федераціям.

"Англія дійсно грала з ними в Барселоні. І ми були готові піти на витрати, оплатити Андоррі переїзд, проживання та харчування в Барселоні. Але наше листування закінчилося тим, що Андорра прийняла рішення матч проти українців проводити на своєму полі. Ми нічого змінити не можемо, тому збірна летить до Андорри", - розповів Володимир Лашкул.

Читайте також:

Андрій Шевченко прилетить у Андорру на гелікоптері

Англія подала скаргу на матч у Дніпропетровську

Шевченко: матчі з Росією - це політика

Михайличенко: Тимощук і Воронін не зіграють проти Андорри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: