Андрій Гусін мріє зіграти в одній команді з сином

Андрій Гусін зізнався, що не хоче зав'язувати з футболом. В то ще час, у грудні Гусін отримає тренерську ліцензію PRO.

Колишній півзахисник збірної України Андрій Гусін днями повернувся з Росії, де відмовився від продовження кар'єри в підмосковних "Химках".

Контракт був розірваний за ініціативою Андрія. Рецидив старої травми не дозволив українцеві грати, а бути баластом в команді Андрій Гусін не захотів.

Чи продовжить Андрій футбольну кар’єру, він поки відповісти не може.

- Розумієте, зараз такий час, коли не можу сказати щось конкретне.

Хочу, звичайно, привітати Юрія Калитвинцева з приголомшливою перемогою. Команда зіграла просто здорово, проявивши крім усього іншого, і величезне бажання перемогти.

- Через три роки ваш син Андрій за віком вже зможе грати в юнацькій збірній України.
- Звичайно, він мріє виступати саме за збірну нашої країни. Він українець і, звісно, хотів би захищати "синьо-жовті" кольори. Андрій також мріє грати у кращих європейських клубах. Подивимося, що з цього вийде. Мріють всі, досягають мети – одиниці. У мене це вийшло, сподіваюся, що й син піде по моїх стопах.

- У вас була мрія зіграти в одній команді з сином. Вона ще не зникла?
- Упевнений, що ми ще зіграємо. Це тепер стає моєю головною метою. Андрій займається в школі "Динамо" у Валерія Кінашенка (хлопці 1996 р. н. - прим. ред.). Плюс я допомагаю йому рости в футбольному плані, благо, власного досвіду достатньо.

- Ваші партнери по "Динамо" зарекомендували себе в якості успішних тренерів. У вас не виникає бажання поповнити тренерські ряди?
- Я вже давно себе готую до цього. Є тренерська ліцензія категорії "А", у грудні отримаю ліцензію PRO, після чого зможу тренувати будь-який європейський клуб.

- Наскільки серйозна травма у вас?
- Є дуже хороший лікар – час. Тільки він зможе сказати, яка вірогідність мого повернення на поле. Я не хотів би зав'язувати з футболом, але наскільки дозволить здоров'я – побачимо.

Читайте також:

Калитвинцев повертається в київське "Динамо"

Ігор Суркіс: підвищимо зарплати переможцям Євро-2009

Київське "Динамо" встановило унікальний рекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: