Андрій Шевченко не осилив "Брагу"

Український форвард "Мілана" Андрій Шевченко у матчі Кубка УЄФА "Мілан" – "Брага" и" провів на поле усі 90 хвилин, але забити гол так і не зміг.

У матчі групового етапу Кубка УЄФА "Мілан" – ""Брага" Андрія Шевченка обіграв португальську "Брагу" завдяки голу Роналдіньо на останніх секундах зустрічі – 1:0.

Українець вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч. У першому таймі Шевченко упустив шанс забити з вигідної позиції, а після перерви Андрій пробив поруч зі штангою, не помітивши Пато і Індзагі, які знаходилися у кращій позиції.

А на третій доданій хвилині Роналдіньо, який вийшов у другому таймі на заміну замість Пато, спрямував м'яч точно у ліву "дев'ятку". Відзначимо, що це перший гол бразильця в єврокубках після переходу до "Мілана" з "Барселони".

Московський ЦСКА переміг голландський "Феєноорд" з рахунком 3:1 і вийшов у лідери в групі H. А от інший клуб з Москви, "Спартак", зазнав вдома поразки від італійського "Удінезе" – 1:2.