Англія є фаворитом на проведення чемпіонату світу-2018

Англія по 17 різним категоріям ризику зайняла перше місце, випередивши конкурентів в особі Росії та спільних заявок Іспанії / Португалії та Бельгії / Нідерландів.

Заявка Англії на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році посіла перше місце у звіті інспекторів ФІФА, переданому членам Виконкому організації.

Незважаючи на ряд зауважень, зокрема, щодо кількості готельних номерів і тренувальних комплексів для команд, Англія по 17 різним категоріям ризику зайняла перше місце, випередивши конкурентів в особі Росії та спільних заявок Іспанії / Португалії та Бельгії / Нідерландів.

Згадана доповідь буде офіційно опублікована в середу, і, незважаючи на те, що всі конкуруючі заявки, в цілому отримали позитивні відгуки інспекторів, оцінки, отримані Англією, виявилися значно вищими, і це може зіграти вирішальну роль при голосуванні 2 грудня, коли і буде визначена країна-господиня ЧС-2018.

Зазначимо, що інспектори ФІФА відвідали Англію в серпні, і вже тоді виконавчий директор оргкомітету англійської заявки Енді Енсон у відповідь на питання щодо готелів запевнив гостей, що це всього лише "технічна формальність", яка повинна бути вирішена до кінця вересня.

Відносно заявки Росії, головну заклопотаність інспекторів викликало транспортне сполучення в країні, і особливо повітряне сполучення, на яке, в силу обмеженості швидкісного залізничного сполучення, ляже основне навантаження, в той час як Іспанія / Португалія почують, що їм необхідна належна стратегія безпеки, увагу Бельгії і Нідерландів буде звернено на загальні виклики спільної заявки.

У цілому доповідь вкрай позитивно відзивається про заявку Англії, і особливо це відноситься до вже існуючої в країні високо розвинутої транспортної і IT-інфраструктури, а також загальної безпеки, відзначається, як і у випадку з Росією, "необхідна урядова підтримка".

Читайте також:

Росію і Іспанію звинувачено у спробі підкупу арбітрів на ЧС-2010

Англія вибачилась перед Іспанією і Росією за звинувачення у футбольних махінаціях

Абрамович купить для Росії чемпіонат світу з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: