Антиглобалісти готують диверсію на Олімпіаді

На відкриття Олімпійських ігор прийде близько чотирьох сотень демонстрантів.

Радикально налаштовані канадці пообіцяли зірвати церемонію відкриття Олімпійських ігор у Ванкувері 12 лютого. Більше того, наприкінці січня близько двохсот людей у центрі міста провели "генеральну репетицію" акції.

"Ми настроєні зірвати церемонію відкриття Ігор, - розповіла лідер антиолімпійского руху Аліса Вестергард-Торп. - А якщо вийде, то й самі Ігри постараємося зіпсувати. Зрозумійте правильно, ми не проти спорту, але ми проти того, щоб спорт змішували з політикою. На жаль, зараз спорт - це можливість політично зміцнитися".

Очікується, що на відкриття Олімпійських ігор прийде близько чотирьох сотень демонстрантів.

"Ми маємо намір прорвати огородження охорони, - продовжила Вестергард-Торп. - Правда, багато чого залежатиме від кількості поліції".

Зазначимо, що у ніч на 22 січня в центрі Ванкувера пройшла генеральна репетиція диверсії. Більше двохсот людей вийшли на вулиці з палаючими смолоскипами, прапорами і транспарантами, що закликають до протесту проти Олімпіади: "Геть 2010". Молодь і ветерани антиглобальних рухів під звуки музики "Ролінг Стоунс" крокували строєм вулицею і викрикували гасла.

"Ми сподіваємося, що їм не вдасться прорватися на відкриття і зірвати урочистий початок Ігор, - розповіли в службі безпеки. - Однак недооцінювати цих агресивних хлопців ми не збираємося, тому будемо на сторожі".

Читайте також:

Ющенко провів олімпійців у Ванкувер

Канадські повії готуються до олімпійського марафону

Бубка хоче провести Олімпійські ігри в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: