Арабські шейхи дивитимуться українську Прем'єр-лігу

Жителі 21 країни Близького Сході і у Північної Африки матимуть змогу спостерігати за перипетіями в українській Прем'єр-лізі.

Віднині матчі української футбольної Прем'єр-ліги показуватимуть на Близькому Сході і у Північній Африці. Це стало можливо після того, як міжнародний партнер Прем'єр-ліги компанія IMG реалізувала пакет медіа-прав 11 клубів для кувейтської телекомпанії "Kuwait TV". Тепер аудиторія спортивного телеканалу "Kuwait TV3", який має ефірне покриття у 21 країні арабського світу, матиме можливість проглядати матчі української Прем’єр-ліги. Починаючи з весняної частини чемпіонату, у кожному турі кувейтці обиратимуть для трансляцій два поєдинки.

"Близький Схід − це перспективний ринок із вибагливим глядачем, − прокоментував цю угоду директор з розвитку Прем'єр-ліги Вадим Галаган. − Тому у кілька разів приємніше, що "Kuwait TV" зацікавився нашим продуктом. Розширення телевізійного охоплення української Прем’єр-ліги на нові регіони Близького Сходу та Північної Африки − ще одне свідчення того, що наш телевізійний продукт стрімко розвивається. З наступного сезону, в разі об’єднання прав всіх клубів Прем’єр-ліги в єдиний пул, присутність українського елітного футбольного дивізіону у світовому інформаційному просторі може ще суттєвіше збільшитися. Відповідно, зростуть і доходи клубів від реалізації міжнародних медіа-прав".

Зазначимо, що Кувейт став п’ятою іноземною країною, телеканали яких транслюють матчі Прем’єр-ліги. Раніше Прем'єр-ліга самостійно уклала ліцензійні угоди з телекомпаніями Росії та Румунії, а завдяки співпраці з компанією IMG до показу матчів приєдналися також Польща та Вірменія.

Читайте також:

ФІФА заборонила незалежне суддівство в Україні

Чемпіонат України входить в десятку найсильніших ліг світу

Топ-15 висловів 2009 року в українському футболі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: