Арбітри: не будьте до нас жорстокі!

Українських суддів не влаштовують наджорсткі заходи відносно арбітрів, що проштрафилися. Про це вони хочуть поговорити за закритими дверима.

Українські арбітри звернулися до президента Федерації футболу України Григорія Суркіса з проханням зустрітись після закінчення сезону за закритими дверима, повідомляє "Спорт-Экспресс".

Річ у тому, що працівників суддівського корпусу не влаштовують надмірно жорсткі, на їх погляд, заходи відносно арбітрів, що проштрафилися, коли за першу ж негативну оцінку рефері "посилається" в нижчий дивізіон до кінця сезону.

За весняний період цьому покаранню піддалося вже 7 суддів, а один і зовсім усунений від роботи.

20 працівників суддівського корпусу підписали відкритий лист, в якому вказано, що така суворість не має аналогів ні в одній країні світу і йде врозріз з конвенцією УЄФА по підготовці і організації роботи суддів на національному рівні, яку підписала Федерація футболу України.

Нагадаємо, що в чемпіонаті України з футболу регулярно виникають скандали пов'язані з якістю суддівства. Так, наприклад, донецький "Металург" на деякі матчі цього сезону запрошував арбітрів з інших країн, не довіряючи вітчизняним.

Також послугами зарубіжних арбітрів користувалися і "Динамо" з "Шахтарем". Варто відзначити, що багато тренерів клубів української вищої ліги постійно критикують українських суддів, звинувачують їх в упередженості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: