Арешт Тимошенко може призвести до бойкоту Євро-2012

Французькі громадські діячі вимагають негайного звільнення з-під варти Юлії Тимошенко, інакше погрожують закликами до бойкоту Євро-2012.

Група громадських діячів Франції на чолі з філософом і письменником Даніелем Сальваторе Шиффером виступила із закликом до звільнення колишнього Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка була заарештована 5 серпня.

Французькі діячі урочисто закликають уряд України до негайного і беззастережного звільнення Юлії Тимошенко в ім'я прав людини і дотримання свободи слова і думки.

В противному випадку громадські діячі висунуть інший аргумент, який представляє куди більшу небезпеку для іміджу і економіки України: йдеться про заклик до бойкоту майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, який пройде в Україні і Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.

"Якщо уряд відмовиться задовольнити нашу вимогу, ми висунемо інший аргумент, який представляє куди більшу небезпеку для іміджу і економіки Україна: йдеться про заклик до бойкоту майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, який повинен пройти в Україні і Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року.

Саме цю загрозу наші політики за підтримки ФІФА повинні використовувати проти української влади, щоб домогтися від них швидкого звільнення Юлії Тимошенко", - йдеться у заяві французьких громадських діячів.

"Підстава для цього затримання звучить щонайменше парадоксальною, або навіть просто безглуздою: перевищення повноважень! Таке формулювання викликало б лише сміх, особливо дивлячись на поведінку "апаратників" нової української "номенклатури", якби її юридичні наслідки не були такими трагічними в людському плані", - йдеться у заяві.

Першими під закликом до звільнення Тимошенко підписалися власне Даніель Сальваторе Шиффер, філософ Люк Феррі, письменник Александр Жарден, автор ряду робіт по боротьбі за права жінок Анні Сюжье та соціолог і викладач паризької Вищої школи соціальних наук Мішель Вівьорка.

Читайте також:

Віталій Кличко перервав підготовку до бою через арешт Тимошенко

Суд над Тимошенко занепокоїв Євросоюз

Кравчук вважає недемократичним рішення про арешт Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: