Аргентина несподівано зіграла внічию з Ісландією, Мессі не забив пенальті

Команди здобули по одному балу.

Збірна Аргентини сенсаційно втратила очки у 1 турі ЧС-2018 проти збірної Ісландії.

Команда Хорхе Сампаолі відкрила рахунок на 19 хвилині зустрічі - Серхіо Агуеро вивів свою команду вперед, потужно пробивши з меж штрафного точно за призначенням.

Серхіо Агуеро забиває у ворота Ісландії
Reuters

Утім, Ісландія не знітилася та зуміла відновити паритет у протистоянні - Альфред Фінбогассон на 23 хвилині першим опинився на добиванні після сейву від голкіпера "Альбіселесте".

Ісландія забиває гол
Reuters

Перемогу Аргентині міг приносити лідер команди - Ліонель Мессі. На 64 хвилині він отримав право на пробиття пенальті, проте удар від форварда парирував голкіпер збірної Ісландії, який став справжнім героєм зустрічі. Окрім відбитого пенальті, Ханесс Хальдоурссон ще декілька разів рятував свою команду.

Ліонель Мессі не забиває пенальті
Reuters

Що стосується Мессі, то він втратив дуже багато можливостей для взяття воріт. Нападник мінімум тричі міг забивати, проте везіння у цей день було явно не на його стороні. Таким чином, зігравши внічию, обидві команди отримали по одному балу. У іншому матчі цієї групи зустрінуться Хорватія та Нігерія. Ця гра розпочнеться о 21:00 за київським часом.

____________________________

Нагадаємо,  9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії.