"Арсенал": Аршавін не винен у зриві переговорів

Головний тренер лондонського "Арсеналу" Арсен Венгер заявив, що між "Арсеналом" та "Зенітом" немає домовленості щодо Аршавіна. І футболіст в цьому не винен.


Головний тренер лондонського "Арсеналу" Арсен Венгер спростував звинувачення "Зеніта" на адресу Андрія Аршавіна, суть яких полягає в тому, що футболіст сам ставить під загрозу свій перехід в "Арсенал". За словами Венгера, між клубами в принципі не існує жодної домовленості про трансфер Аршавіна.

26 січня на сайті "Зеніта" з'явилася новина про те, що російський та англійський клуби прийшли до згоди щодо вартості футболіста. У тому ж повідомленні було сказано, що Аршавін вимагає від керівництва "Арсеналу" дуже велику зарплату, тим самим затягуючи переговори.

27 січня Венгер заявив, що інформація про досягнуту домовленість щодо вартості трансферу Аршавіна не відповідає дійсності. "Я не можу відповідати за заяви, які роблять інші клуби", - додав французький тренер "Арсеналу".

Раніше англійські та російські ЗМІ писали, що "Арсенал" пропонував за Аршавіна 12 мільйонів фунтів стерлінгів (12,7 мільйона євро) плюс три мільйони у вигляді бонусу. Ці три мільйони "Зеніт" отримував би протягом двох років, якби Аршавін провів за "Арсенал" певну кількість матчів.

У повідомленні на сайті "Зеніту" було сказано, що пітерський клуб запропонував футболістові покрити частину своєї трансферної вартості самостійно, виплативши "Зеніту" компенсацію у розмірі 2,5 мільйонів доларів.

Що стосується зарплати гравця в "Арсеналі", то вона, за інформацією The Daily Telegraph, може складати сто тисяч фунтів стерлінгів (106 тисяч євро) на тиждень. В даний час найбільш високооплачуваним футболістом лондонського клубу є французький захисник Вільям Галлас, який заробляє 80 тисяч фунтів (85 тисяч євро) на тиждень.

Читайте також:
Аршавін зірвав переговори з "Арсеналом", вимагаючи високу зарплату
Англійська преса знову "продала" Аршавіна
Аршавін готовий викупити власний контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: