"Арсенал" переміг "Челсі" у Суперкубку Англії

Завершивши основний час із рахунком 1:1, долю зустрічі вирішала серія пенальті.

У Суперкубку Англії, який відбувався на стадіоні "Вемблі" зустрілися дві лондонські команди - "Арсенал" та "Челсі".

На 47-й хвилині номінальні гості зустрічі зуміли вийти вперед - захисник "пенсіонерів" Віктор Мозес виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику суперника після вдалої скидки головою у виконанні Давіда Луїса.

Арсенал - Челсі СКА, Мозес
Reuters

Тим не менш, "каноніри" зуміли знайти в собі сили зрівняти рахунок у матчі - за вісім хвилин до кінця основного часу новачок "Арсеналу" Сеад Колашинац замкнув навіс зі штрафного у виконанні Граніта Джаки. "Челсі" завершував цей поєдинок у меньшості - червону картку на 81-й хвилині перед собою побачив Педро

Колашинац, Арсенал - Челсі
Reuters

Основний час закінчився із рахунком 1:1. У серії пенальті сильнішою виявилася команда Арсена Венгера - 4:1. Слід зазначити, що у складі Синіх "з точки" не зуміли відзначитися голкіпер команди Тібо Куртуа та новачок Альваро Мората.