"Арсенал" під керівництвом нового тренера сенсаційно переграв "Ворсклу"

Грозний дебютував на тренерському містку киян з перемоги.

Київський "Арсенал" під орудою В'ячеслава Грозного здолав полтавську "Ворсклу" у матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги - 2:0.

Перемогу гостям принесли два голи Сергія Гриня. На 72-й хвилині нападник киян, отримавши передачу від Андрія Домбровського, без проблем переграв Богдана Шуста ударом в ближній кут з-під Олександра Чижова.

А вже за сім хвилин форвард оформив дубль. Домбровський асистував Гриню, який неймовірним обвідним ударом у дев`ятку подвоїв перевагу "Арсенала".

Полтавчани не змогли оговтатися після такого удару й більше не створили нічого небезпечного, дозволивши команді Грозного тріумфувати у дебютному матчі В'ячеслава на тренерському містку киян.

"Арсенал" завдяки перемозі набрав 7 залікових пунктів, але досі перебуває на дні турнірної таблиці. "Ворскла" з 18 очками посідає четверте місце, відстаючи від "Олександрії" на 4 бали.