"Арсенал" побудує стадіон на лівому березі Києва

Земельна ділянка під стадіон "Арсеналу" знаходиться на території Дарницького району і безпосередньо примикає до вулиці Братиславської.

Стало відомо про те, на яку ділянку землі під будівництво стадіону подало заявку керівництво футбольного клубу "Арсенал" (Київ).

За інформацією достовірних джерел, земельна ділянка знаходиться на території Дарницького району, безпосередньо примикає до вулиці Братиславської, яка повністю забезпечена транспортною розв'язкою - тролейбус, автобус, маршрутне таксі. Найближча станція метро - "Чернігівська" - знаходиться на відстані близько 2 км.

Фахівці стверджують, що ділянка має ідеальне розташування, а також всі можливості розширення та будівництва пристадіонної території та інфраструктури. До речі, ще 15 років тому саме на цьому місці планувалося будівництво стадіону, і навіть були зроблені певні розробки.

Керівництво "Арсеналу" вже направило в київську мерію лист з проханням винести дане питання на сесію Київської міської ради. У листі підкреслюється, що "Арсенал" нічого безкоштовно не просить - клуб готовий заплатити гроші за ділянку, і просить київську владу законодавчо затвердити ці наміри і якомога швидше оформити документи, необхідні для того, щоб максимально швидко приступити до будівництва нового стадіону.

Читайте також:

"Арсенал" не віддасть Мазілу "Дніпру"

Рабинович представив нового тренера "Арсеналу"

Рабинович придбав для "Арсеналу" новий стадіон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: