"Арсенал" розгромив "Карпати" у Львові (відео)

"Карпати" - "Арсенал" - 0:3 / Фото: fckarpaty.lviv.ua

Голи Майкла Одібе і Йонуца Мазілу забезпечили "канонірам" переконливу перемогу у Львові.

Київський "Арсенал" здобув переконливу перемогу над львівськими "Карпатами" у матчі 13-го туру Прем'єр-ліги. Гра на "Україні" завершилась з розгромним рахунком 0:3 на користь "канонірів".

Всі свої голи арсенальці забили після розіграшів стандартних положень. На сьомій хвилині красивим ударом зльоту відзначився нігерійський захисник Майкл Одібе. А у другому таймі дублем "вистрілив" румунський нападник Йонуц Мазілу. Особливо красивим був його перший гол. Мазілу прийняв м'яч на груди, і в падінні через себе закинув його за комір Тлумаку.

А голкіпер киян Євген Погорілий у 5-му матчі поспіль залишає свої ворота "на замку".

У турнірній таблиці "Арсенал" відірвався від "Кривбасу" у боротьбі за четверте місце, а "Карпати" залишаються на 14-му місці.