"Арсенал" в ефектному стилі розгромив "Фулхем" та увірвався до зони Ліги чемпіонів

"Каноніри" здобули шосту перемогу поспіль в АПЛ.

"Арсенал" здобув видовищну перемогу над "Фулхемом" у матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги – 5:1.

"Каноніри" відкрили рахунок на 29-й хвилині – Александр Ляказетт, стоячи спиною до воріт суперника, прийняв м’яч і з розвороту вколотив його у лівий кут.

Фулхем - Арсенал
Reuters

Під завісу першого тайму "дачникам" вдалося відігратися – Андре Шюррле точним ударом замкнув передачу від Лусіано В’єтто.

Reuters

Підопічні Унаі Емері знову вийшли уперед одразу по перерві – отримавши пас від Данні Велбека, Ляказетт з кута штрафної пробив воротаря суперників.

Reuters

А на 67-й хвилині "канонірам" вдався справжній шедевр. Комбінацію гостей філігранним ударом п’ятою завершив Аарон Ремзі.

Reuters

Після цього "Арсенал" не зупинився і ще двічі забив у ворота "дачників". Дубль до свого активу записав П’єр-Емерік Обамеянг (79’, 90+1’).

Reuters

Після цього результату "каноніри" набрали 18 очок та піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "Фулхема", то вони посідають з 5 балами сімнадцяте місце.