"Арсенал" виграв шостий матч поспіль, здобувши супервольову перемогу над "святими"

Лондонці продовжують демонструвати неймовірні результати.

"Арсенал" у рамках 33-го туру англійської Прем'єр-ліги переграв вдома "Саутгемптоном" з рахунком 3:2.

Першими відкрили рахунок у протистоянні гості - нападник "святих" Шейн Лонг на 18-й хвилині скористався помилкою воротаря та захисника "канонірів", переправивши м'яч після передачі з правого флангу точно у ворота.

Відігралися підопічні Арсена Венгера за 11 хвилин - П'єр-Емерік Обамеянг після чудового пасу п'ятою у виконанні Дані Велбека відновив паритет у зустрічі. Другий гол "Арсенал" забив на 38-й хвилині - Велбек додав до гольової передачі ще й забитий м'яч. Нападник господарів після невеличкого рикошету пробив з-за меж штрафної точно за призначенням.

Футболісти Арсенала
Reuters

Цікавий той факт, що на 64-й хвилині гості вдруге відзначилися у сітці воріт Петра Чеха, проте їхнє взяття воріт відмінив головний суддя, який зафіксував положення поза грою.

Тим не менш, свій другий гол гравці "Саутгемптона" все ж забили - Чарлі Остін, який щойно вийшов на поле, вдало замкнув передачу у виконанні Седріка Соареша.

Футболісти Саутгемптона
Reuters

Переможний гол "Арсенал" провів на 82-й хвилині - Велбек оформив дубль, вдало замкнувши головою передачу з флангу у виконанні Алекса Івобі.

Обидві команди догравали цей поєдинок вдесятьох - червоні картки перед собою побачили Мохамед Ельнені та Джек Стівенс.

Таким чином, перегравши "Саутгемптон", лондонці продовжили свою виграшну серію, яка тепер налічує шість поєдинків. Останній раз "Арсенал" втрачав очки ще 4-го березня 2018 року, коли програв у АПЛ "Брайтону" (1:2). Зараз "Арсенал" має вже 54 бали та розташовується на 6-й сходинці у турнірній таблиці. Що стосується "Саутгемптона", то вони із 28 очками залишилися на 18 позиції.