"Арсенал" з двома антирекордами поступився "Лестеру", "Челсі" зіграв унічию з "Хаддерсфілдом"

Для Арсена Венгера ця гра стала передостанньою з "канонірами".

"Лестер" обіграв "Арсенал" у перенесеному матчі 31-го туру чемпіонату Англії - 3:1.

На 14-й хвилині Келечі Іхеаначо вивів "лисів" вперед. А за  хвилину "каноніри" залишилися в меншості - червону картку отримав Константінос Мавропанос. Однак, на початку другого тайму П'єр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок. Та в кінцівці Джеймі Варді (76, з пенальті) і Ріяд Марез (90) принесли перемогу господарям.

Для головного тренера лондонців Арсена Венгера ця гра стала передостанньою з "Арсеналом" в Прем'єр-лізі - раніше він оголосив про відхід з клубу після закінчення сезону.

Додамо, що ця поразка стала для "канонірів" сьомою поспіль у виїзних матчах чемпіонату, а цього з командою не траплялося ще з сезону-1995/96. Також лондонці в 37 матчах Прем'єр-ліги пропустили 51 гол - більше всіх серед перших семи команд чемпіонату.

Наразі "Лестер" (47 очок) посідає дев'яте місце в таблиці АПЛ, "Арсенал" (60) – шосте.

челсі-хаддерсфілд

У іншій зустрічі "Челсі" зіграв внічию з "Хаддерсфілдом" (1:1). На 50-й хвилині матчу рахунок відкрив нападник гостей Лоран Депуатр. Гол у відповідь за 12 хвилин забив захисник лондонців Маркос Алонсо (62).

Отже, "Челсі" набрав 70 очок, розташовується на п'ятому місці в турнірній таблиці і втратив нагоду наздогнати за очками "Ліверпуль". "Хаддерсфілд" (37) піднявся на 16-ту сходинку.

Тим часом, "Тоттенхем" з мінімальним рахунком здолав "Ньюкасл" (1:0). Автором єдиного гола став нападник лондонської команди Гаррі Кейн (50) . Таким чином, "шпори" піднялися на третє місце в турнірній таблиці англійської першості, випередивши "Ліверпуль", і  гарантували собі місце в Лізі чемпіонів-2018/19.