"Арсенал" збирається судитися з Прем'єр-лігою

"Арсенал" звернувся до керівництва Прем’єр-ліги з вимогою в найкоротші терміни сплатити наявну заборгованість за сезон 2008/2009.

31 липня президент ФК "Арсенал" Вадим Рабинович провів першу робочу нараду з колективом клубу, на якій обговорювалися багато питань життєдіяльності клубу, в тому числі і питання комерційної діяльності.

Після детального вивчення ситуації, що склалася, було прийнято кілька важливих рішень.

По-перше, ФК "Арсенал" продовжить вести відкриту політику – відтепер будь-який бажаючий зможе ознайомитися з бюджетом клубу.

Друге рішення стосується прав "Арсеналу" на телевізійні трансляції матчів за участю клубу. Як показав детальний аналіз даних бухгалтерського обліку, за весь минулий сезон 2008/2009 на рахунок київського клубу не було перераховано ані цента за використання телевізійних прав. Цей факт тим більше обурливий у зв'язку з тим, що керівники Прем’єр-ліги не раз заявляли в пресі, що їм вдалося підвищити доходи від реалізації комерційних і телевізійних прав клубів в 3-4 рази в порівнянні з сезоном 2007/2008.

Таким чином, рішення не передавати телевізійні права клубу Прем'єр-ліги, прийняте сьогодні на зборах "Арсеналу", виглядає абсолютно логічним.

У той же час футбольний клуб "Арсенал" звернувся до керівництва Прем’єр-ліги з вимогою в найкоротші терміни сплатити наявну заборгованість за сезон 2008/2009, а також надати детальний звіт про те, які кошти були отримані "Прем'єр-лігою" від спонсорів і рекламодавців минулому сезоні і яким чином вони були розподілені між клубами-учасниками Прем’єр-ліги.

У випадку невиконання вимог ФК "Арсенал" протягом трьох днів, клуб залишає за собою право звернутися до суду.

Читайте також:

В чемпіонаті України гратимуть корейські футболісти

Українські клуби збільшили штрафи для футболістів

Прем'єр-ліга. 2-й тур. Результати і турнірна таблиця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: