"Арсеналу" дадуть землю в Києві

У клубі Вадима Рабиновича повідомляють, що незабаром отримають землю для будівництва свого стадіону. А поки в черговий раз не знають, де грати.

У київського "Арсеналу" виникли чергові проблеми зі стадіоном. Команда не знає, де проводити призначений на 25 жовтня матч прем'єр-ліги з полтавською "Ворсклою".

Кириленко: Тимошенко не пойдет в отставку
УНІАН
Вадим Рабинович (ліворуч) і його колеги вже давно просять у Києва землю під стадіон
У зв'язку з проведенням турніру ветеранів, "канонірам", схоже, вже не дають і стадіон ім. Банникова. Нагадаємо проблема зі стадіоном у команди виникає не вперше, але раніше їх вдалося вирішувати. Раніше "Арсенал" грав на полі НСК "Олімпійського", та зараз стадіон закрито на реконструкцію.

Віце-президент ФК "Арсенал" Віктор Головко прокоментував цю ситуацію: "Сказати щось конкретне з приводу, де будемо грати, сьогодні я не можу. Проте впевнений, що, як завжди, багатостраждальна адміністрація клубу обов'язково знайде вихід із цієї ситуації".

В той же час, він розповів радісну звістку для вболівальників клубу. "Арсеналу" залишився один крок до отримання від міста землі під будівництво власного стадіону, і тепер все залежить від столичного мера Леоніда Черновецького і міськради.

"Від вирішення питання ми в одному кроці. Можу сказати, що попередні узгодження вже відбулися. У багатьох питаннях Київська адміністрація пішла нам назустріч. Ми ж, у свою чергу, побачили її щиру зацікавленість у розвитку футболу. Тепер потрібно дочекатися одного - рішення Київської міської ради, - наголосив Головко.

Залиште свій коментар

Наступна публікація