Аршавін поставив "Зеніту" ультиматум

Нападнику пітерського "Зеніта" Андрію Аршавіну набридло чекати, поки клуб домовиться про суму його трансферу.

Форвард пітерського "Зеніта" Андрій Аршавін, який останнім часом активно добивається переходу в одну з європейських топ-команд, оголосив ультиматум своєму клубу. За інформацією газети "Советский спорт", він подзвонив головному тренеру команди Діку Адвокаату і сказав, що не поїде на перший збір в ОАЕ у тому випадку, якщо не буде досягнута домовленість про його продаж у зарубіжний клуб. 

До закриття зимового трансферного вікна залишається менше трьох тижнів. Останньою командою, яка зробила пропозицію "Зеніту", був "Арсенал". Лондонці пропонували 10 мільйонів фунтів, плюс ще три як бонуси. Пітерці відповіли відмовою – мінімальна сума, за яку Аршавіна продадуть, складає 18 мільйонів євро. 

У числі можливих претендентів на футболіста фігурує також "Манчестер Сіті"

"Ми ведемо переговори з кількома англійськими клубами. "Зеніт" не просить за гравця надхмарних грошей, – заявив газеті гендиректор пітерського клубу Максим Мітрофанов. – Але і поступатися ним за суму, яку платять за рядового балканського футболіста в чемпіонаті Росії, ми теж не збираємося". 

Ситуація ускладнюється ще й вимогами агентів футболіста, які хотіли б отримати комісійні у розмірі п'яти мільйонів фунтів і ще п'яти – для форварда. 

Однак Мітрофанов зазначив: "Та сума, яку ми просимо за трансфер Андрія, повинна бути перерахована нам повністю, і ділитися нею ми ні з ким не збираємося". 

Читати також:
"Зеніт" вибиває з "Арсенала" гроші за Аршавіна
"МанСіті" готовий дати за Аршавіна 18 млн. фунтів

"Арсенал" позбавляється гравців заради купівлі Аршавіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: