Аршавін зірвав переговори з "Арсеналом", вимагаючи високу зарплату

"Зеніт" назвав головною перешкодою у здійсненні операції переходу Андрія Аршавіна у лондонський "Арсенал" особисті вимоги гравця.

За даними клубу "Зеніт", Андрій Аршавін зажадав зарплату, який лондонський клуб не в змозі йому виплачувати.
За повідомленням пітерців, домовленість з "Арсеналом" з приводу суми трансферу досягнута, проте Аршавін не може улагодити з лондонцями умови особистого контракту.

"Арсенал" пропонує гравцю зарплату у 80 тисяч євро на тиждень, а сам футболіст наполягає на сумі 106 тисяч євро на тиждень.

Як наголошується на сайті "Зеніта", "Арсенал" готовий прийняти умови Аршавіна у тому випадку, якщо пітерці зменшать суму трансферу. У заяві пітерського клубу підкреслюється, що гравець "гальмує переговорний процес, ставлячи під сумнів усі досягнуті між клубами домовленості".

Трансферна вартість Аршавіна у разі його переходу складе 16 мільйонів євро. "Зеніт" у своїй заяві відзначає, що згоден понизити суму трансферу у тому випадку, якщо футболіст виплатить клубу компенсацію за розірваний чотирирічний контракт.

Як повідомляється на сайті пітерців, у 2006 році "Зеніт" виплатив Аршавіну за підписання нового контракту п'ять мільйонів євро. У тому випадку, якщо гравець погодиться повернути клубу половину цієї суми, "Зеніт" згоден зменшити трансферну вартість на 2,5 млн. євро.

Читайте також:
Англійська преса знову "продала" Аршавіна
Більше 13 млн. євро "Арсенал" за Аршавіна не заплатить
Аршавін готовий викупити власний контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: