Аршавін заборгував "Арсеналу" два з половиною мільйони євро

Усі вільні гроші футболіст вклав в автосалон, який не приносить прибутку

Найпопулярніший в світі російський футболіст Андрій Аршавін до сих пір так і не виплатив своєму новому клубу борг, який становить два з половиною мільйона євро.

Всі свої вільні кошти футболіст вклав в шикарний автомобільний салон в Санкт-Петербурзі, який поки що не приносить прибутку.

"Андрій вклав у справу близько десяти мільйонів євро, - сказав співбесідник Life.Ru. - Поки що салон не приніс той віддачі, на яку очікував гравець. Крім того, Андрію довелося розщедритися на дорогий ремонт у своєму лондонському будинку".

"Зараз він не в змозі заплатити клубу ще два з половиною мільйони. Але в "Арсеналі" з розумінням ставляться до положення Андрія, який тільки облаштовується в Англії. Клуб готовий почекати ще якийсь час".

Нагадаємо, що переходячи з пітерського "Зеніта" в стан "канонірів" Андрій повинен був повернути російському клубу частину преміальних, що "синьо-біло-блакитні" виплатили йому за підписання довгострокового контракту. Цю суму виплатили "каноніри".

Що стосується бізнесу Аршавіна, то автомобільний салон BMW, який відкрив Андрій у Санкт-Петербурзі, не приносить належного прибутку, навіть незважаючи на масовану рекламну акцію.

За словами агента футболіста Дениса Лахтера Аршавін не бере участь у керівництві фірмою. Справами завідує його близький друг. Доля ж самого футболіста в підприємстві становить 49%.

"Андрій планував окупити витрачені гроші приблизно років через п'ять, - розповів знайомий футболіста. - Однак, з перших же днів продажу показали, що повернення коштів доведеться чекати довше".

Читайте також:

За 5 голів Аршавіна "Арсенал" заплатив 4 мільйони євро

Покер Аршавіна приніс "Арсеналу" лише очко

Шевченко: Аршавін і "Арсенал" створені один для одного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: