"Атлетіко" та "Реал" у запеклій боротьбі сильнішого не виявили

У мадридському дербі було дуже гаряче.

Центральний поєдинок між "Атлетіко" та "Реалом" завершився безгольвою нічиєю із рахунком 0:0.

Протистояння між двома мадридськими командами завжди відрізняється від інших ігор, як підтвердження - 7 попереджень на двох.

Слід зазначити, що у першому таймі навіть дійшло й до кровопролиття - капітан "вершкових" Серхіо Рамос, намагаючись завдати удару, отримав по обличчю від суперника. Наслідок цього зіткнення - розбитий ніс та заміна вже після першого тайму.

Що стосується самого матчу, то тут невелику перевагу все ж мав "Реал", проте команда Зінедіна Зідана так і не зуміла знайти ключів до ворот голкіпера "Атлетіко".

Після 12 зіграних турів в активі обох команд по 24 бали та 3-4 місця у турнірній таблиці відповідно.