Australian Open встановив рекордні призові

Переможці Australian Open цього року отримають рекордну суму призових.


Переможці тенісного турніру "Великого Шолому" Australian Open, який стартує 19 січня в Мельбурні, отримають рекордні призові.

За даними оргкомітету турніру, загальний призовий фонд у 2009 році становитиме 15,7 мільйонів доларів, це на 12,3% більше, ніж минулого року. При цьому переможці в одиночних розрядах одержать по 1,344 мільйона доларів (2 млн. австралійських доларів), а фіналісти - по 672 тисячі доларів.

"Ми упевнені, що 2 мільйони (австралійських доларів) - це гідна нагорода за перемогу в найбільшому спортивному змаганні січня", - заявив виконавчий директор Федерації тенісу Австралії Стів Вуд.

У жовтні минулого року організатори оголошували про підвищення призових для переможців, проте тоді називалася скромніша сума - 1,62 мільйона австралійських доларів.

"Тоді я говорив, що ми відстежуватимемо ситуацію і оголосимо остаточне рішення ближче до початку турніру. Ми так і зробили і сьогодні говоримо про результат", - пояснив Вуд.

Минулого року переможцями турніру стали росіянка Марія Шарапова і серб Новак Джоковіч. Їх призові склали по 1,37 мільйона австралійських доларів.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: