Австрійці заплатили 200 євро за автографи російських футболістів

За підсумками Інтернет-аукціону, що відбувся в Австрії, футболка Хіддінка була продана за 400 євро, а автографи гравців – за 200 євро.

У грудні філіал міжнародної добродійної організації Ротарі виставив на Інтернет-аукціон eBay кілька речей збірної Росії, які були подаровані тою перед стартом Євро-2008. 

Глава туристичного напрямку в Леогангу Крістіан Крессе розповів про виручку, отриману від продажу. 

"Збірна Росії подарувала нам офіційний м'яч, автографи усіх гравців і одну футболку, в якій Гуус Хіддінк проводив тренування. На жаль, у мене немає інформації, скільки коштувала покупцю футболка пана Хіддінка, але можу сказати, що за м'яч ми отримали близько 400 євро, за розписи гравців – близько 200 евро". 

"На жаль, аукціон проводився тільки на території Австрії, оскільки ми не могли собі дозволити забезпечити доставку товарів в інші країни. А після Євро інтерес до футболу в Австрії помітно впав. Адже наша збірна, на відміну від вашої, нічого не добилася на цьому турнірі", – підкреслив Крессе. 

"Наступного разу треба, мабуть, проводити аукціон таким чином, щоб товари могли купити в усіх країнах. Думаю, що в Росії футболку Гууса і автографи футболістів збірної Росії купили б за більші гроші", – признався Крессе. 

Нагадаємо, що під керівництвом Хіддінка футбольна збірна Росії добилася найвищого успіху в своїй історії, завоювавши бронзові нагороди на чемпіонаті Європи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: