Автогол на останній хвилині матчу дозволив "Олімпіку" здолати "Чорноморець"

"Моряки" продовжують перебувати на останній сходинці.

Донецький "Олімпік" у рамках 31 туру чемпіонату України переграв вдома одеський "Чорноморець" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у протистоянні був забитий на останній хвилині гри - захисник гостей Сергій Люлька відправив м'яч у свої ворота після прострілу з флангу від Віталія Балашова, який на початку другої половини зустрічі тільки з'явився на полі.

"Чорноморець" все ж зрівняв рахунок у матчі завдяки зусиллям Івіци Жуніча, проте його гол арбітр скасував через положення поза грою.

Таким чином, здолавши "Чорноморець", команда Романа Санжара перервала безвиграшну серію у Прем'єр-лізі, яка до цієї гри налічувала цілих 7 поєдинків. Наразі в активі донеччан 36 балів та 2 місце у другій шістці УПЛ.

"Чорноморець", своєю чергою, залишився з 26 очками на останній сходинці внутрішньої першості.