"Баварія" сенсаційно програла Кубок Німеччини

Це вже 5 подібний трофей для "Айнтрахта".

"Айнтрахт" Франкфурт став володарем Кубка Німеччини сезону 2017/18.

У фіналі "орли" переграли чинного чемпіона Бундесліги - мюнхенську "Баварію". Гра завершилася з рахунком 3:1.

"Айнтрахт" вийшов вперед вже на 11 хвилині зустрічі - нападник Анте Ребіч вивів свою команду вперед після передачі у виконанні Кевіна-Прінса Боатенга.

Мюнхенці відігралися на самому початку другої половини зустрічі - форвард Роберт Левандовські відновив паритет у протистоянні завдяки рикошету, який не зміг відбити воротар "Айнтрахта".

Баварія - Айнтрахт
Reuters

Коли здавалося, що гра перейде у додатковий час, своє слово знову сказав Ребіч - хорват на 82-й хвилині знову відзначився у сітці воріт Свена Ульрайха.

Гравці "Айнтрахта" добили "Баварію" вже у додатковий час - Міят Гачінович забив мюнхенцам та приніс своїй команді Кубок Німеччини.

Цікаве те, що перед цим взяттям воріт гравці "Баварії" хотіли отримати пенальті, проте головний арбітр, переглянувши відеоповтор, вирішив не карати команду з Франкфурта.

Reuters

Таким чином, здолавши команду Юппа Хайнкеса, "Айнтрахт" вп'яте став володарем цього трофею. Останній раз "орли" вигравали Кубок Німеччини ще 1988 році.