Азаров: Україна встигає зі всіма об'єктами Євро-2012

Глава Уряду висловив впевненість, що всі заплановані об’єкти Євро-2012 будуть завершені вчасно.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив задоволення підготовкою України до чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це він сказав напередодні річниці свого прем’єрства.

"Я загалом задоволений результатами підготовки України до Євро-2012. Хорошими темпами ведеться будівництво і реконструкція стадіонів, аеропортів, доріг. У нас вже немає ніяких сумнівів, що в першому кварталі 2012 року ми закінчимо всі заплановані роботи", – зазначив Азаров.

За словами прем’єра, бюджетні витрати на Євро-2012 необхідно використати максимально ефективно.

"Бюджетних коштів на проведення фіналу чемпіонату повністю не вистачить. Але крупні інфраструктурні об’єкти – магніт для інвестицій, плацдарм, з якого бізнес може розвиватися. Тому на місцях мають проявити ініціативу,  гнучкість при створенні умов для інвесторів. Це завдання стоїть передусім перед керівниками міст, приймаючих Євро-2012", – підкреслив прем’єр.

Також Азаров похвалив непростий, але результативний 2010-й рік у підготовці до турніру. Зокрема, за минулий рік було збудовано тисячу км доріг, 7 крупних транспортних розв’язок, 48 шляхопроводів і мостів, введені в дію три станції метро в Києві, одна станція метро в Харкові.

"Євро-2012 має стати поштовхом для розвитку регіонів. Зокрема, для розвитку інфраструктури – аеропортів, доріг, готелів, комунікацій, не тільки в регіонах, які визначені для проведення чемпіонату, а й на всій території країни", – підсумував Азаров.

Читайте також:

УЄФА заробить на квитках Євро-2012 близько 100 мільйонів євро

НАТО допоможе Україні з безпекою під час Євро-2012

Експерти: Янукович звільнить Азарова за три місяці

Азаров звинуватив в інфляції нафту та харчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: