"Азовмаш" звільнив головного тренера

Керівництво маріупольського клубу ухвалило рішення про відставку Альгірдаса Бразіса через незадовільні результати команди.

З сьогоднішнього дня головний тренер БК "Азовмаш" Альгірдас Бразіс звільнений від виконання своїх обов'язків. Така інформація з'явилася сьогодні на офіційному сайті БК "Азовмаш"

Нагадаємо, Бразіс зайняв пост головного тренера маріупольців восени у зв'язку з тим, що попередній наставник Рімас Гірскіс мав проблеми із здоров'ям. 

Альгірдас Бразіс
Альгірдас Бразіс (Фото - ural-great.ru)
Віце-президент маріупольського "Азовмаша" Борис Малецький обгрунтував рішення відправити у відставку Альгірдаса Бразіса тим, що цей спеціаліст не справився із задачею, яка перед ним ставилася і не зміг відповідати добре укомплектованому колективу рівня Кубка УЛЄБ. 

У пошуках кандидатури на посаду нового наставника маріупольці зверталися до Валентина Мельничука, проте цей варіант відпав, оскільки Мельничук з нового сезону буде зв'язаний зобов'язаннями з національною збірною України, а "Азовмашу", із слів все того ж Малецького, необхідний виключно клубний тренер. 

У результаті виконуючим обов'язки головного тренера призначений Сергій Завалін, якому даний шанс проявити себе на новій посаді. 

Що ж до повернення до керма "Азовмашу" його екс-наставника, а нині спортивного директора клубу Рімаса Гірскіса, то воно може відбутися не раніше, ніж за три місяці. Зараз Гірскіс проходить післяопераційний курс лікування на батьківщині, у Литві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: