Баффер назвав Володимира Кличка унікальним боксером

Майкл Баффер згадав, як приємно здивувався виступом Кличка-молодшого в ринзі, коли вперше побачив його.

Легендарний ринг-анонсер 66-річний Майкл Баффер розповів про дружні відносини з братами Кличками і назвав Володимира унікальним боксером.

- Зізнаюся чесно, вже не раз подумував, що через пару років закінчу свою кар'єру ринг-анонсера. Мені здавалося, що настав час відпочинку, роботу потрібно залишити в минулому і просто насолоджуватися своїм життям. Але від подібних думок мені стає нудно. Кожного разу до мене надходять нові цікаві пропозиції, і я від них не можу відмовитися. Можливо, я попрацюю ще два, три роки або навіть п'ять років. Я б дуже хотів, щоб моя кар'єра тривала доти, поки будуть битися брати Клички (сміється).

- Коли ви познайомилися з братами Кличками?
- Більше десяти років тому. Володимир тоді боксував у Німеччині. Це було під час поєдинку (задумався) - вже навіть і не пригадаю якого. Володимиру тоді було, по-моєму, 23 роки. Тоді ж я і познайомився з Віталієм і був приємно здивований виступом Кличко-молодшого в ринзі. Він дуже талановитий, не побоюся цього слова, унікальний боксер.

- Можете просто так подзвонити Віталію або Володимиру?
- Звичайно, ми підтримуємо дружні стосунки, нерідко обідаємо разом. Під час проведення чергового бою братів Кличків ми зупиняємося в одному і тому ж готелі. У нас з братами якась традиція - ми завжди снідаємо разом. Вони дуже комунікабельні, крім того, що українці - відмінні боксери, вони, виявляється, ще й поліглоти. Розмовляють багатьма мовами.

- Хто сильніший, Володимир чи Віталій?
- Ви хочете, щоб у мене були неприємності з Кличками (сміється). В обох братів дуже сильний удар. Удар Володимира більш класичний, у Віталія особливий удар, він б'є під більш низьким кутом. Я б сказав, що Володимир своїми ударами вибиває суперника з колії, "зношує" опонента на ринзі, а Віталій, навпаки, вичікує, коли настане потрібний момент для удару.

Читайте також:

Сіллах зазіхнув на боксерський трон братів Кличків

Спаринг-партнер Кличків порадив Дмитренку триматися подалі від братів

Стюард: Віталій і Володимир Клички заочно конкурують між собою

Польський боксер: мені не подобається, як б’ються Клички

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: