Багатий на події 5-й етап "Тур де Франс"

Переможцем п'ятого етапу "Тур де Франс" став італієць Філіппо Поццато, а лідером велоперегонів залишився швейцарець Канчеллара.

Фініш
На фініші італієць Філіппо Поццато лише на лічені сантиментри випередив іспанця Оскара Фрейре
Італієць Філіппо Поццато з команди «Ліквігаз» тріумфував на п’ятому етапі багатоденки «Тур де Франс» між містами Шаблі та Отюн.

Доля 184-кілометрової дистанції, як і на попередніх етапах, вирішувалася на самому фініші. Навіть 15-хвилинний відрив, який в середині гонки забезпечила собі група з чотирьох лідерів, виявився недостатнім для випередження пелотону. 

Шаванель
Француз Сільвен Шаванель йде у відрив від пелотона
Спочатку від авангарду відділилися двоє гонщиків, а за 10 кілометрів до фінішу «з’їли» і останніх – французів Сільвена Шаванеля та Філіппа Жільбера.

Завершальні метри дистанції пройшли у боротьбі за найкращу позицію для фінішного спурту, яку врешті-решт виграв Філіппо Поццато, який і став переможцем етапу.

Вінокуров
Олександр Вінокуров останні кілометри гонки їхав із скривавленими колінами
Лідер «Астани» і один з головних фаворитів "Тура" казах Олександр Вінокуров за 24 км до фінішу впав, пошкодив коліно, а також проколов колесо. 

За допомоги партнерів по команді Вінокурову вдалося наздогнати обривки пелотона, який став розвалюватися після гірських підйомів, але від переможця етапу і основної групи казах все ж таки відстав на 2 хвилини. 

Українець Ярослав Попович завершив гонку в основній групі, а Андрій Грівко відстав на хвилину і двадцять секунд. 

В результаті загальну класифікацію продовжує очолювати швейцарець Фабіан Канчеллара з СSС, Попович на 32-му, а Грівко на 82-му місці. 

Помінялися після цього етапу володарі двох майок - гірської і спринтерської. Лідерство в гірській класифікації узурпував вже згадуваний Шаванель, а серед спринтерів бельгійця Тома Боонена з першого місця відтіснив німець Ерік Цабель з команди «Мілрам».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: