Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Баранка про скандальний матч у молодіжній першості: зрозуміли, що щось не так, вже на 5 хвилині гри

Футбольний чиновник намагався знайти цьому пояснення.

Голова комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка прокоментував поєдинок молодіжної першості між львівськими "Карпатами" та донецьким "Олімпіком".

Нагадаємо, що президент донеччан Владислав Гельзін вирішив забрати команду з поля на 84-й хвилині через аномальні ставки на цю гру. На той момент рахунок у матчі був 4:0 на користь "Карпат".

Цю ситуацію і намагався пояснити Баранка.

"Останнім часом було багато дивних матчів за участю Олімпіка U-21. Роботу над цією справою ми закінчили, вона зараз в КДК. Що стосується сьогоднішнього матчу Олімпіка U-21 з Карпатами, то немає ніяких сумнівів, що в цій грі були аномальні рухи коефіцієнтів.

В Азії були зафіксовані ставки на тотал голів більше 3,5, а також перемогу Карпат з форою. Зрозуміли, що з цим матчем щось не так після 5-ї хвилини гри. До речі, це не єдиний "дивний" матч U-21 сьогодні. Можу відзначити правильну поведінку президента Олімпіка. Він подзвонив в ФФУ. Раніше такої реакції в подібних ситуаціях не було. Буду радий з ним співпрацювати", - цитує слова Баранки Рейтинг Букмекерів.

Слід зазначити, що "Олімпік" вже розпочав своє розслідування стосовно цього поєдинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції