"Барса" виграла іспанське "Ель Класико"

В центральному поєдинку європейського вікенду каталонська "Барселона" в рамках 15-го туру іспанської першості на переграла мадридський "Реал".

Про матч "Барселона" - "Реал" - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Перемога "Барси" над "Реалом" була першою в знаменитому "Ель Класико" для Хосепа Гвардіоли у якості наставника "синьо-гранатових", а для Хуанде Рамоса це була перша поразка на посаді наставника "королівського клубу".

"Барселона", яка в останніх п’яти домашніх матчах забила суперникам аж 22 м’ячі, була явним фаворитом протистояння. З перших хвилин зустрічі каталонці кинулися підтверджувати свій статус, однак мадридці досить впевнено захищалися і протрималися майже до фінального свистка.

На 70-й хвилині Самуель Ето'О не зміг реалізувати одинадцятиметровий, однак за сім хвилин до фінального свистка камерунський форвард зміг реабілітуватися. Після подачі кутового Ето'О краще за всіх розібрався у штрафній суперників і проштовхнув м’яч у сітку воріт "Реала" - 1:0.

Після цього гості пішли вперед, але відразу ж наразилися на гостру контратаку "синьо-гранатових". Ліонель Мессі вийшов сам на сам з Ікером Касільясом і не схибив.

Отже, 2:0 – перемога "Барселони", яка продовжує лідирувати в Прімері. А от "Реал" опустився на 6-е місце…