"Барселона" розгромила ПСВ, "Інтер" вирвав перемогу у "Тоттенхема"

Мессі у першому ж матчі наклепав три м'ячі.

Груповий етап Ліги чемпіонів-2018/19 стартував двома матчами Групи В. "Барселона" удома розгромила ПСВ 4:0. А "Інтер" здобув вольову перемогу над "Тоттенхемом" – 2:1.

Автором першого голу нового сезону Ліги чемпіонів став нападник "Барселони" Ліонель Мессі, який прямим ударом зі штрафного на 32-й хвилині вивів свою команду уперед.

У кінцівці матчу каталонці ще тричі вразили ворота ПСВ: Усман Дембеле на 75-й, а Мессі оформив хет-трик.

Причому, свій третій гол Лео забив, коли "синьо-гранатові" грали у меншості - на 79-й хвилині Самюель Юмтіті отримав друге попередження.

У паралельному матчі "Інтер" зміг вирвати перемогу у матчі проти "Тоттенхема".

Крістіан Еріксен вивів "шпор" уперед на 53-й хвилині гри. На 86-й Мауро Ікарді зрівняв рахунок. А Матіас Весіно у компенсований час приніс "нерадзуррі" звитягу.

Зазначимо, що "Інтер" востаннє грав у Лізі чемпіонів у сезоні-2011/12.